Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový Update FSD 3.0 REV402


triss

Recommended Posts

  • Odpovědi 98
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nakonec to bylo v nastaveni FSD, musel jsem si povolit Beta verze nebo tak něco, ale mám to. Teď jak to je stěmi porty nebo co?

V nastevní Plugins byl jakýsi test a tohle vyšlo, asi to tak být nemé že? :D

UPNP Status - UPNP Enabled Router Not Found

Data Port Status - Port:3071 TCP: FAIL UDP:FAIL

Brodcast Port Status - Port:3072 TCP:FAIL UDP:FAIL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mě to už tak nějak funguje... když zapnu blops 2 (poslední TU) jdu do MP, system link, dám homebutton system link, zvolim room (musí bejt pod 28 lidí v něm jinak xbox celej vypne a musim ho znova zapnout) tak mi to stejně nenajde žádnou hru (server)... fakt už neim :D a to jsem zkoušel randál room-ů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

quicksilver: ty porty nastavis v portforwaniding, zyxel to ma v network/nat/portfoarding.. ale myslim ze ve vsech modemech to bude podobny.. a v tom nastavis ty porty 3073 a 3074 na xbox ip ja mam 10.0.0.1 ale to uvidis ve fsd v levo dole.. staci se dostat do nasteveni routeru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xvostokx: ne v kazdym roomu se chytnes mam za to ze je to jak u starejch xlink kai videl si vsecky hry ale ne do kazdy si se moh pripojit... ted bych kecal jestli ping nebo co ale nejaky omezeni to kazdopadne vzdycky melo.... ale kdyz ti to pada tak je to divny, mas tam ten novej dashlaunch3,4 ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja žádný hry ale ani neviim i když jsem v roomu a vše mi fachá... xbox to shodí občas.. DL mám nejnovější stejně tak vše ostatní (xex menu, daschlaun, fsd) nevim asi to nebudu resit a na jeziska si nadelim ofiko xbox a nejakou hru a budu hrat online na nem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máte updatovaný FSD , tak se zaregistrovat na jqe360.com , pak v routru otevřít porty (PORT FORWARDING) 3071-3075 a na tyto porty uložit IP adresu kterou máte v Dashi v levo dole. Porty můžou být klidně 12345-12348 jak chcete..Pak už se jenom držet tohoto videa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://2i.cz/80d67a5083

Dara port : 12345 a Boardport 12348

Dam test :

UPNP Enable Router Found

12345 Fail

12348 Fail

Pas

NN ty porty v XBOXU v pluginu tam nech stejné jako jsou na videu tzn 3072 3071 v druhém políčku . To vůbec neměň a pak dej test.. To 12345 -12348 je pouze nastavení pro router..Dále zkus spustit Black Ops 2 menu a tam zkus dát teprve na ovladači System link a musí Ti to najet...

Upraveno uživatelem triss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu