Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový Update FSD 3.0 REV402


triss

Recommended Posts

  • Odpovědi 98
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tady je ten můj problém líp popsanej. Nevim jak otevřít porty, pokud mi podle toho někdo poradí kam co zadat tak mu postavim ve FC3 editoru svatyň :D

http://www.xbox360iso.com/need-help-port-t651467.html?p=4413051#post4413051

No zkus to takhle a nezapomeň restartovat router na chvilku ho vypni, ať si to načte a vyzkoušej test v xboxu podle videa.A napiš mi jaký máš typ Routru..

?di=1135465129016

Upraveno uživatelem triss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju vyzkouším až matce skončí ordinace xD (tj v prdeli, je mi dvacet a furt jsem pod nadvládou matky :D a to chodim do práce.. holt pohodlíčko :D ) jinak je to Huawei HG520b

Hele tak to vypadá , že to tak je, ale ty porty napiš i do toho local takže budou vyplněné všechny políčka včetně IP adresy ,vše ulož a nezapomeň na ten restart Routru.Zde je to nafocené http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/Huawei/EchoLife-HG520b/H.323_Call_Setup.htm

Upraveno uživatelem triss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

furt s tim laboruju a furt nic, buď jsem ♥♥♥♥♥♥ a někde dělám chybu (není možný radí mi s tim i týpek z toho fora xbox360iso, status legend) nebo to je bloklý u o2...

Hele vytípej mi screeny jak máš nastavený ten router . V DMZ (pokud tam je) máš teda v routru IP xboxu jo?Pak už by se to muselo zkusit udělat přes TEAM VIEWER :) Zítra dělám čerta, tak pozítří by to šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se nedávno stalo, že jsem nastavoval XBSlink a vše fungovalo, ale neviděl jsem ani jednu založenou místnost ve hře.FTP fungovalo nádherně, prostě vše jak má, ale žádná místnost nebyla vidět , tak jsem vzal jiný router nastavil a zase nic.Vzal jsem kabelový tester (RJ45) a vše v pohodě.Pak vezmu do ruky net kabel a prohlížim si dráty v síťové koncovce, jedna strana v poho a v druhé špatně zapojený jeden drátek. Tak si říkám to by mohlo být ono.Dal jsem jinou koncovku seštípl a problém byl po cca dvou dnech vyřešen.Prostě jsem to furt řešil softwarově, až jsem si prostě řekl, že to už musí být něčim jiným :)Toto nebude tvůj případ, to jenom co se občas dokáže takhle krásně podělat :)

Upraveno uživatelem triss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky přemejšlel že zkusim druhej router jen nevim jestli to pojede (internet) pač ten je od t-mobile internetu :D

Jako já to stejně beru jen jako nouzovku pač chci po novym roce na online hrani koupit ps3... ale i tak bych to rád zkusi no :( a třeba gearsy si na ps3 nezahraju že ano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si myslím, že kupovat PS3 pro online hraní je zbytečnost, si vem, že TonyLeeCZ se skupinou lidí hraje přes XBSlink hoodně často,tak není problém se přidat, nebo můžeš dát dohromady něco ty založit a hraješ taky gratis :)A podle mě se JQE360 hodně rychle rozjede, protože nebudeš narozdíl od XBSlinku potřebovat mít zaplej comp. No uvidíme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vim, vždy tam vidim třbea 170 rooms ale ♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥ slavný soude hru prosě nevidim (jako server)... prostě na frdel

Jo pane tak to mas pravdu je tam hromada hracu ale muzes hrat jen s par.Podle toho jak se divam a ptam, panu co to vytvorili tak, je problem uz jenom to, ze pokud mas doma vice boxu, jako ja, tak si s nima stejnou hru nezahrajes " proste je nevidis" A podle toho co jsem testoval, tak ani neuvidis hrace v siti poskytovatele pripojeni, pac jsou defakto ve stejne siti

Stale je to beta tak doufejme, ze to nejak vyresi

Upraveno uživatelem soudruh.cb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, spousta lidi resi otevreni portu na jeji routerech. Jen je potreba rict ze zalezi na tom jak jste taky pripojeni na internet. Je jasny ze kdyz mate nejakeho mistniho poskytovatele ktery vam da nejakou vnitrni adresu kterou dal pak natuje smerem ven tak vam je k nicemu ze si na vasem routeru nastavite port forwarding na vas Xbox. Je pak jeste potreba prave zazadat vaseho providera aby vam i tyto porty preposilal on na vasi adresu (vas router) kterou vam poskytl k pripojeni na internet. Kdo ma na svem zarizeni nastavenou rovnou venkovni IP (viz treba O2) tak takovy problem neresi a jen si nastavi vyse zmineny potr forward na konzoli. Tak treba to nekomu pomuze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu