Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový Update FSD 3.0 REV402


triss

Recommended Posts

No Start Port Nuber dej 12345 a END 12348 do Local IP dej adresu IP xboxu a popiš to třeba jako XBOX a vyzkoušej.

Když používate router s DD WRT fIRMWARE tak musite zakazat DMZ a SPI firewall, krom toho rozsah portu take ne, ale Čistě jen Port forwarding, kde, zadate porty s Both na ip xbox360. Pro tento ucel stačí dva řadky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 98
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ahoj mam problem.. složku FSD3 jsem nakopiroval na hdd1 do rootu a prepsal dashlaunch takhle: Default = hdd1:\fsd3\default.xex a furt me to hazi do NXE.. nevite jak na to? dashlaunch mam nainstalovanej na onboardmu.. musi to bejt na stejnym disku jak dashlaunch tak FSD3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Zdravim, po několika neuspěšných pokusech povolit porty v Routeru mi docházejí nápady jak to udělat. Dá mi někdo stručný návod krok po kroku jak v nastavení routeru změnit? Je to od MikroTiku.

Porty v RouterOS se přesměrovávají přes "IP -> Firewall => NAT".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidal bych své poznatky s linkem. Dlouho jsem vše nastavoval a přenastavoval a pořád jsem měl u portů fail. Nakonec jsem si zřídil i veřejnou IP (nevím jestli byla nakonec potřeba). Pořád mě nešlo se připojit do nějaké místnosti. Až dnes jsem se náhodou připojil do místnosti F1 2012, když jsem dohrál chtěl jsem se připojit do druhé místnosti a už to zase nešlo. To samé u COD do nějaké místnosti mě to připojí do nějaké ne (důvody neznám, možná uzavřená místnost). Ještě jsem zapoměl že v testu portů mám stále u portů fail. Takže vše funguje, přihlásit jde jen někam. Zkoušejte a zkoušejte. Taky jsem nikde nenašel nějaké české místnosti, pokud někdo hraje dejte vědět. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

houba139: Ne tohle je pouze tvoje IP adresa...WAN adresu zjistits pouze prihlasenim do sveho routeru (jsou i jine moznosti, tahle mi prijde jednoducha). Prave kazdy nez zacne smerovat nejake porty tak nejdrive musi vedet jak vlastne je k internetu pripojenej a jestli je skovanej jeste za firewallem nejakeho providera tak mu je k nicemu ze smeruje porty na svem zarizeni doma kdyz komunikace uz konci jeste pred nim. Jinak co se tyce hrani po netu tak je asi zatim lepsi a stabilnejsi XBSLink nezli System Link (casem a vyvojem se to ale asi obrati) vestaveny v novem FSD 3. Aby ale XBSLink fungoval spravne tak je potreba zakazat v novem FSD 3 Plugin pro System Link. Ja to udelal tak ze jsem v adresari kde mam naistalovany FSD prejmenoval adresar Plugins a pak mi uz spravne nastaveny XBSLink jel bez problemu. I tady na foru je na XBSLink navod.

Upraveno uživatelem dddpepa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Devlink mam vypnuty uz davno stim jsem nic nedelal. Devlink - Disable .... problem bude u nich a mam jinak Dashlaunch v3.05 (505)

// Tak uz me to jde ... Call of Duty Modern Walfare 3 .... neco jsem nastavil v DashLauncheru a frci to :)

Dokonce mam v nastaveni kdyz dam prostredni tlaticko teploty.Jinak to pekne laguje po netu proste mam 100 procent a pak to spadne a seka se to.

Nevim jestli je to nejakym nastavenim ?

Upraveno uživatelem Quicksilver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me po updatu kdyz chci vlezt do mistnosti v linku a prepnu se na seznam mistnosti mi xbox hodi fatal crash a resetne fsd, nevite nekdo co s tim?

//Update 1: Po updatu na dashlaunch 3.05 uz je to ok

//Update 2: Akorat se mi neda pripojit do hry (CoD: BO2) vzdy mi to napise unable to join game session... porty presmerovany, i sem zkousel dat adresu xboxu do DMZ....

Upraveno uživatelem TheBoxer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt nerozumím co se u vás děje 8), ale co jsem si nastavil router a updatoval FSD , tak jediný problém byl, že jsem se nedostal do některých místností.Jinak vše jede jak má..

Vlastně jeden problém mám a to, když založim hru v CoD BO2 zombie a skončí , tak mi zamrzne xbox, ale to jsem dořešil tak, že když se ukážou konečný výsledky, tak se vrátim manuálně do menu multiplayeru, kde můžu založit znovu..

Upraveno uživatelem triss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim porád se mi to nedaří rozchodit :( tak jsem se chtěl zeptat je to takhle dobře nastavený? http://www.2i.cz/ee7fe3c91a

A případně co nastavit sem: http://www.2i.cz/ff6ef2d80b

Upraveno uživatelem lama37
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu