Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Simpsons Game


Fila.Kulis

Recommended Posts

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

co mám pls udělet hned v tom druhým ukolu jak tak jde bart s homerem a můžou se střidat ? přeskočil jsem tam mezeru pak jsem šel do takovýho kolečka ale otevřela se mi jen půlka schodu na takové věži takže se nemůžu dostat přes tu velkou díru nevíte jak ?

EDIT: vyřešeno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no máš docela pravdu ta grafika je hrozná asi nejhorší co jsem na psp vyděl přitom ty ukázky namají chybu tam je grafika super

začátek je docela nudný

i když jsem se na tuhle hru strašně těšil tak mě to docela zklamalo zkusím to ještě hrát třeba to bude dál lepší ale zatím nic moc

Dávám tomu 7/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahodou, grafika je cool...;) Sice ta "kostrbatost" by sla urcite vylepsit, ale i tak je to fajn. Spise meli zamakat o dost vic na kamere, ta je otresna. A pro fanousky simpsnu proste velka povinnost. :) Je to takova roztomila hopsacka. :) 7,5 z 10.

Jinak EA delalo treba Tigera Woodse, Def Jam, Madden NFL, Fifa Street a vlastne SSX je taky od nich....EA nedelaji jenom spatny hry, delaji i hry paradni, skvele. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau, jak projit ty "zeme"? z ejfelovky sem doplachtil do skotska, ale tady nevim jak dal...sou tam nejaky dudy, skocim na ne(klidne i jako kulicka homer), ale nic se nedeje....dikes

najprv musis s homerom zhodit tie stlpy potom buchnes do tych dud [gajdy :D ] :D :D a preletis to s bartom :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu