Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Simpsons Game


Fila.Kulis

Recommended Posts

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já zas nevím co dělat v muzeu jak sou tam ty skleněné "výlohy" a na nich takové terče ....s homerem stoupnu do takového stroje a bártem střílím kameny ale nic se neděje

Musíš střílet přesně do těch terčů, čímž vyženeš toho gaunera, kterej se schovává za rekvizitama (terče ty rekvizity rozhýbou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj přesně to... BTW: když tu hru uděláš můžeš tam pak třeba volně běhat po městě ??? A jak je to s multiplayerem???

tak ked sa ten drak :D zastavi tak donho musis narazit s homerom ale musis ho dat ako gulu :D tusim ze asi nemozes behat po meste neviem ked som to presiel uz som to nehral :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehm..... co mam robit v tom kole co homer daco zobere...zozere to... a ked sstlacim sipku doprava tak je tlustoch..preskocil som s nim do toho druheho oneho.... no... casti ... a tam nvm co mam robit..mi vyprsi cas :( na tom slnecniku v strede co je ten stit tak to som zobral.... nevem co tam mam robit..o co mtam ide

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehm..... co mam robit v tom kole co homer daco zobere...zozere to... a ked sstlacim sipku doprava tak je tlustoch..preskocil som s nim do toho druheho oneho.... no... casti ... a tam nvm co mam robit..mi vyprsi cas :( na tom slnecniku v strede co je ten stit tak to som zobral.... nevem co tam mam robit..o co mtam ide

vtej epizode ide o to aby si sa dostal ako prvy ku velkemu hamburgeru musis prejst roznymi miestnostami ak si v tej druhej tak tam tusim je taky cerveny hrad alebo co to je a popod neho je cesta :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co mm dělat v tom muzeu nebo co to je sem na tom raketo planu a okolo me se toci ty planety please poradte

S bartem se dostaneš na ten raketopnat jak je ta zatka pro homera a přeskočíš na tu planetku otáčející se pak na další hned za ní a pak skočíš k ovladači a tim se spusti žebřík pro homera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja mam taky problem, myslel sem si ze pro me simpsonovi budou hracka, ale prece jen ted sem se zasek. Sem v 9 lvlu (invasion of the yokel-snatchers) a nevim jak se mam dostat na ten tractor beam, nebo spis kde se vubec nachazi. Prosel sem celou tu mapu s homerem i bartem, vsechny mimozemstany killnul, ale kam ted to netusim, nejspis sem neco prehledl...jinak je to dobra parba, nektery prvky sou celkem originalni a ty bonusy potesi, grafika neni taky k zahozeni, libi se mi to simpsonovske kreslene zpracovani.

Edit. Vyreseno, nakonec jsem opravdu jen neco prehledl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu