Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Týrání zvířat


*Dave*

Recommended Posts

  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

týraný sou pomalu všechny zvířata, těhle peticí jsou stovky ale zkusit to můžem !

prostě dál rozesílejte...zatim je tam okolo 90 lidí !

Pokud jste dnes viděli zprávy na TV Nova jak Slovenský "chytrý" obyvatel umlátil psa železnou tyčí muselo to ve vás hrknout, pokud s tím chcete něco udělat, klikněte tady a podpořte naší Petici proti týrání zvířat, newíme jestli to k něčemu bude ale pro dobrý pocit to uděláme ! Prosím pomozte i vy ! http://zvireci-petice.blog.com// KLIKNUTÍM NA COMMNETS MŮŽETE PŘIDAT UDAJE V PŘEDEPSANÉM POŘADÍ !

Založily sme...přidej se i ty ! Posílej dál !

:cry:

a ta petice je pro koho? Jen pro dobrej pocit? Zamysli se nad vyznamem.. to se pak posle tem uchylakum co zabijeji ty zvirata? nebo se snad doufa, ze oni na to narazeji sami a reknou si: "No jo, chudaci zviratka, ja jsem to tupec.." .. prober se.. je to nanic :D a co s tim udela stat, lide protestuji a poslou petici statu? A co s tim ma delat stat? Ten netyra.. A bojuje proti tomu? Ano! tak co vic.. tyhle petice jsou na nic.. je mi toho lito, ale to je vsechno, nehodlam s tim nic delat, at se zamyslej ty magori co je zabijej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ta petice je pro koho? Jen pro dobrej pocit? Zamysli se nad vyznamem.. to se pak posle tem uchylakum co zabijeji ty zvirata? nebo se snad doufa, ze oni na to narazeji sami a reknou si: "No jo, chudaci zviratka, ja jsem to tupec.." .. prober se.. je to nanic :D a co s tim udela stat, lide protestuji a poslou petici statu? A co s tim ma delat stat? Ten netyra.. A bojuje proti tomu? Ano! tak co vic.. tyhle petice jsou na nic.. je mi toho lito, ale to je vsechno, nehodlam s tim nic delat, at se zamyslej ty magori co je zabijej..
muzume docilit toho aby byli zvirata chraneni aby byli tvrdy tresty za tyrani zvirat ne na podminku nebo na 1rok ale na 5-10 let.:!::!::!:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

metuj: deti nemam a i kdyby bylo naky dte tyrany tak ok je to chudak a je mi ho lito ale tim ze udela neco takovyho psovi u me ztraci vsechnu litost a nakoupal bych ho do prdele tipal o nej cigara polil mu ruku benzinem a skrt bylo by mi u prdele jaky ma detstvi kazdej ma problemy a jen par kriplu to resi tak ze tohle delaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzume docilit toho aby byli zvirata chraneni aby byli tvrdy tresty za tyrani zvirat ne na podminku nebo na 1rok ale na 5-10 let.:!::!::!:

Takze by byla vyssi sankce za ublizeni na zdravi u zvirete, nez u cloveka? Momentalne je totiz 3-10 let.

Pod to bych se tedy nepodepsal:-(

metuj: deti nemam a i kdyby bylo naky dte tyrany tak ok je to chudak a je mi ho lito ale tim ze udela neco takovyho psovi u me ztraci vsechnu litost a nakoupal bych ho do prdele tipal o nej cigara polil mu ruku benzinem a skrt bylo by mi u prdele jaky ma detstvi kazdej ma problemy a jen par kriplu to resi tak ze tohle delaj.

Tem detem z Kurimi uz kdosi cigarety o telo tipal ... jejich vlastni matka:-(

IMHO mas docela nebezpecnou fantazii - snad to myslis jen teoreticky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud nekdo rad maso tak ja od dneska ne zacnu demonstrovat proti lidem jako jsou tihle.budu lezet na silnicich a uvidi zm.di.

http://www.goveg.cz/otevrioci/download.jsp?videoId=8310550914921641470

PODPORUJU

http://www.goveg.cz/otevrioci/download.jsp?videoId=-6448621630646272626

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyrani zvirat clovekem je nechutna vec to jo..ale zabijeni prasat nebo dobytka.?? rika vam neco zakon dzungle.?? kazdej musi z neceho zit..a pro to aby zil si musi neco ulovit..tak to proste a tak to bude..myslite ze nekdo mysli na antilopu kdyz ji honi gepard aby se nakrmil.?? lidi zase zabijej zvirata kuli latkam nezbytnym pro zivot..(bilkoviny,sacharidy...) je pravda ze ty latky obsahuju i jiny veci jako ovoce,zelenina atd atd..ale maso je proste nezbytny..jako ze nekdo umlati psa opravdu neni idealni..(teda pokud netrpi hlady a nemuze nic jinyho najit)...proste nektery lidi sou svine ale s tim mi nic nenadelame...buh si nas stvoril tak jak on chtel..(jezis co sem to rek.:D )..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Realita me donutila vyjadrit se k tomuto tematu... tady jsem nasel mensi stranecku kde najdete takovy tyrani zvirat, rovnou reknu ze to je proste sec se zviraty,no je to hnus nedivejte se na to,nenutim ves,jde jen o to abyste videli kam to az nekdy mute dojit,dekuji vsem :cry::cry::cry: (At se ty neboha zviratka maji v nebicku fajn,modleme se za ne :ziped:)

link: www.c700.com

P.S. ten hafan si to uziva,ze? :D :D :D ne ja vim,blbej joke...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Realita me donutila vyjadrit se k tomuto tematu... tady jsem udelal mensi stranecku kde najdete taky jednu petici s tyranim proti zviratum,budu rad kdyz to podepisete,dekuji vsem :cry::cry::cry: (At ziji ty uboha zviratka,modleme se za ne :ziped:)

link: www.c700.com

na strance jsou i obrazky tyranych zvirat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem je v tom ze takova petice nic nevyresi ... a ikdyby : existuji staty kde se psi bezne konzumuji , takze v globalnim meritku je to malo ucelne ...

ted jsem si nad tim zafaral : je to nejak v ceskem zakonu ukotveno ze se nesmi konzumovat psy ? ja jen tak pro zvedavost , ne ze bych je chtel jist :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem je v tom ze takova petice nic nevyresi ... a ikdyby : existuji staty kde se psi bezne konzumuji , takze v globalnim meritku je to malo ucelne ...

ted jsem si nad tim zafaral : je to nejak v ceskem zakonu ukotveno ze se nesmi konzumovat psy ? ja jen tak pro zvedavost , ne ze bych je chtel jist :D :D

povim ti jednu povidku..tata jednou byl v jagr teamu (hokejovej obchod) a tam sedel pan Vladimir Ruzicka a este naky hokejisti..Ruzicka tam mel psa asi za 30 tisic..a oni se tam o tech psech tak nak bavili a ruzicka rika:,,tedle pes stoji tak 30 000.!,, a tata povida:,,Pane ruzicka, takovydle psi mi v kostelci (tam bydlim) normalne zereme..,, :D :D rek jen tak ze srandy..a Ruzicka vykulil oci a radsi drzel hubu..:D ....jinak nikde neni napsany ze se nesmej jist..ja mel dneska fenku v testicku..:dozey:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle lidi prostě neskutečná mozková demence, kurw...a když už si to zvíře pořídili tak se k němu maj chovat jako k živý bytosti proboha fakt tihle lidi nemůžu pochopi i kdybych se hodně snažil, nejraději bych praktikoval na tyhle nuly Oko za oko, zub za zub“ takovýhle lidi sou chudáci...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyrani zvirat clovekem je nechutna vec to jo..ale zabijeni prasat nebo dobytka.?? rika vam neco zakon dzungle.?? kazdej musi z neceho zit..a pro to aby zil si musi neco ulovit..tak to proste a tak to bude..myslite ze nekdo mysli na antilopu kdyz ji honi gepard aby se nakrmil.?? lidi zase zabijej zvirata kuli latkam nezbytnym pro zivot..(bilkoviny,sacharidy...) je pravda ze ty latky obsahuju i jiny veci jako ovoce,zelenina atd atd..ale maso je proste nezbytny..jako ze nekdo umlati psa opravdu neni idealni..(teda pokud netrpi hlady a nemuze nic jinyho najit)...proste nektery lidi sou svine ale s tim mi nic nenadelame...buh si nas stvoril tak jak on chtel..(jezis co sem to rek.:D )..
Jasny, ani ja bych nedokazal zit bez masa...Tady se spis jedna o zachazeni s nima ve velkochovech....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že se psi nesměl jíst nikde napsaný není, ale napsaný někde (zákon) je, že "zabíjet" se mohou jenom zvířata označená jako hospodářská a to jenom kvalifikovaným pracovníkem. Já osobně nejsem vegetarián, a když konzumuju vepře, krávu, slepici, ovci, tak bych klidně jedl i toho psa, ale jen když by mi chutnal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se spis jedna o zachazeni s nima ve velkochovech....

to s těma velkochovama je zase jiná věc. víte co jíst se musí, neříkám že byy ses nima nedalo zacházet líp ale prostě to ve všech případech taky nejde no ! Lidi sou hovada...ale ty zvířata ve velkochovech se zabít musí-...aby z nich bylo jídlo...kdež to tyhle kreeteni zabíjej ty zvířata pro radost to je to nejhorší :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim kdyz nekdo sezere psa je mi to jedno,doufam ze mu aspon chutnal.... Kdyz uz mu ureze nohu,dive se na nej pak ho dokope a jeste ho nuti k oralnimu sexu to uz je neco jiny..... Ale porad to nejde rovnat CLOVEK x PES

to je pravda.. ale jedno by mi to nebylo.. takovi lide by mezi nama nemeli co delat, ale souhlasim s tim, ze lide vice lituji takovato zvirata, nez deti, co byla tyrana - treba uplne stejne... nebo vice lituji jednoho snedeneho psa nez povrazdene nevinne lidi v iraku apod..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je skoda ze se u nas v cr zrusilo muceni a trest smrti takovyhle zmrdy bych bych mucil na nemeckej zpusob (dalo se driv za nacku mucit treba cele mesice a tyto hovad... by si to zaslouzily + nucene prace a jeste bych jim dal ty cedule co maji lidi v mexiku (na nich maji napsany co provedli) smrt vsem kdo muce(bezduvodne ldi) a zvirata

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu