Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Týrání zvířat


*Dave*

Recommended Posts

  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

co je na tom videjku strasneho ?? proste uspali psy no ... to se dela bezne ... navic to je rychla a bezbolestna smrt pro ne ...

btw uz jste nekdy topili kotata ?? jestli mi tady napise nekdo ze jsem necita : uz se vam premnozily kocky ? treba u sousedky ? a vsude lezli , srali , vsechno smrdelo at atd ? nekdy to je nevyhnutelne nechapu co je na uspani psu hrozneho ... jestli nechcete aby posli tak si je vemte domu.

Muceni zvirat je neco jineho ... je prece rozdil kdyz daji psy do bedny , pusti jim tam jed , odvezou je do kafilerky ... ale kdyz nekdo ukope psa , pak mu poreze nohy nebo neco mu udela a on se trapi ... to je neco jineho

edit : takove veci se maji brat s rezervou ... kazdopadne si myslim ze "ciste" uspavani zvirat do tohohle topicu o tyranych zviratech moc nepatri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzes mi rict co je na tom nevkusneho ? kdybys vlastnil utulek pro psy tak co bys delal se starymi psy ? urcite bys je tam nechal dozit ... jo jasne uz te vidim jak mas plne klece starych psu klidne i 8 let ... pchaaa to urco ne.

Navic : myslis ze to ze to delaji tak to si jenom tak delaji co se jim zachce ?? je to vedeno prisnymi hygienickymi a ruznymi jinymi normami. Pravdepodobne takhle meli predepsano ze je maji zabijet,takze to je LEGALNI !! navic kdyby sis precetl co je v tom filmu na konci tak by ses dovedel , ze nekdo bojuje o zlepseni zivotnich podminek pro psy v utulcich ... jsi uplne vedle

jeste jedna nadavka a mas ode mne kartu .. ja jsem ti nenadaval jenom jsem rekl svuj nazor

EDIT : ok !!! vypust vsechny psy z utulku !!! urcite to bude to bude ta nejlepsi vec kterou jsi v zivote udelal !! proc si myslis ze tam jsou ?? protoze byli na svobode. Nebo bys radeji aby te jeden z tehle ubozacku jednoho pekneho dne pokousal a ty bys trpel kvuli vztekline ? tak jo tvoje volba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu