Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God Of War Ascension multiplayer (beta) hráči + diskuze


nepster

Recommended Posts

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já myslim že by mohli :D tak by to teoreticky mělo hrát i víc lidí když budou hrát s někým koho znají....

Spíš mě štve to forum, nevim jak se tam dostat..že by to bylo blokované rpo čr? No snad to časem půjde.. ;)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NobodyAnswers: Přesně jak říkáš. Já odjakživa beru GOW sérii jako čistě singleplayerovou akci a u tohoto dílu to nebude jinak. Ten multiplayer bude až na druhém místě. Ale věřím, že několik hodin u něj prosedím:bash:

ono bude taky zajimave delat tymy s kamosi,tak to bude zase o necem jinem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím. Já jsem zatím i nadšen. Líbí se mé to. Jen je strašná škoda že neuvazujou dat multak i háková co-op story mode....třeba jeden z nej multaku je bezpochyby na borderlands 2. Škoda že to nedají u více her takto....

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, něja se v tom motám. Přišel mi mail na GOW A Beta, tak se se zaregistoval (včera) na PSN Beta ale nějak nevím jak se ted dostanu do té hry, odkud ji stahovat? Najdu ji na PS Store?

Po zadání kódu do bety GoWA na PSN v sekci Redeem Codes by se ti měla objevit možnost ke stažení v sekci View Download, kde máš tvoje stažené dema a koupené hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu