Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nesprávně zadaný email a zapomenuté heslo


Zuckuss000

Recommended Posts

Zdravím vás. Dostal jsem se do pěkného průšvihu kvůli své blbosti. Když jsem zakládal zhruba před třemi roky svůj profil na xbox live, špatně jsem zapsal kontaktní mailovou adresu (místo přípony CZ, jsem omylem napsal CP) Tudíš mail neexistuje. A druhá pecka je, že si nepamatuju ani heslo, který jsem tam zadával. Jde mi o to, že budu pořizovat novou konzoli a pomocí kabelu chci přetáhnout vše, co mám na harddisku, včetně profilu, na který se mi váže spousta zakoupeného, stažitelného obsahu. Budu se muset na něj potom přihlásit a to je kámen úrazu. Pokud se s tím dá cokoliv dělat....změnit heslo, nejlépe mail konečně napsat správně, prosím poraďte.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

zkousel sem to ale nemuzu odeslat tu zpravu nevim proc to nejde,poradis prosim?

Edit: nejspis mam cekat az bude volnej chat s nimi,ale je ta podpora cesky?ja neovladam anglictinu

Edit: pouzil jsem prekladac a zkusil to v anglictine s tou podporou,musim rict ze jsou velice ochotni a presto ze neumim naglicky sme si perfektne rozumeli,nicmene problem nesel vyresit prez chat a dostal jsem tel cislo kde se mnou budou mluvit cesky nebo slovensky,podobny problem uz resili a vyslo to,tak v tydnu zavolam,xbox ma u me dalsi plus!

Upraveno uživatelem Nanaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkousel sem to ale nemuzu odeslat tu zpravu nevim proc to nejde,poradis prosim?

Edit: nejspis mam cekat az bude volnej chat s nimi,ale je ta podpora cesky?ja neovladam anglictinu

Edit: pouzil jsem prekladac a zkusil to v anglictine s tou podporou,musim rict ze jsou velice ochotni a presto ze neumim naglicky sme si perfektne rozumeli,nicmene problem nesel vyresit prez chat a dostal jsem tel cislo kde se mnou budou mluvit cesky nebo slovensky,podobny problem uz resili a vyslo to,tak v tydnu zavolam,xbox ma u me dalsi plus!

Hele sim tě, můžeš mi sem taky hodit to tel. číslo?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

239000459 bouzel mi nepomohli,ani se nedivim,nemuzu proste prijit na svuj mail,mam 3 maily,ani jeden nefunguje,nemuzou mi pomoct protoze udaje ktere jim poskytuji vubec s zadnym profilem nesouhlasi,nechapu jak sem se mohl pred dvouma rokama zaregistrovat,to sem tam musel napsat uplny nesmysli teda,ale to by prece neslo zaregistrovat kdybych si tam psal co chci pro registraci nebo jo?uz si nevim rady proste,mam na tom profilu gold ucet tak 6 mesicu takze ted si muzu leda koupit novej a zacit hrat uplne od zacatku vsechno,chtelo by to nakyho hackera jinak sem nahranej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu