Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s hdmi u lcd LG


honzaad

Recommended Posts

Ahoj,

mám takový jeden problém, se kterým si už nevím rady a šílím z toho, je možný, že mi není pomoci ale už sem zkusil vše i na netu hledal a nic, tak třeba se domůžu pomoci tady:D

Takže koupil sem si tento týden ps3 super slim, zapojil sem ho v obýváku na na nový ledce full hd od LG a prostě všechno fungovalo jak mělo nebyl sebeměnší problém. Tak jsem ps3 přesunul k sobě do pokoje na http://lcd-televize.heureka.cz/lg-32lc2rr/ a v tu chvíli nastal problém. Vše sem zapojil a na obrazovce no signal, tak sme si uvědomil že tam mám 1080p a tahle je jen hdready, tak sem to nastavení změnil na 720p zapnu a vše v pořádku. Jen tak sem zkusil demo fify 13 vše šlo tak sem to demo vypnul a od tý doby se objevil ten problém. Najednou se objevilo no signal, no abych to shrnul dal sem tam přes tu jinou tv na 576p(bo kolik to je ted nevím přesně) a to opět šlo ale jakmile sem tam třeba jen test toho 720p tak to kleklo a opět no signal. Po té sme teda zkoušel napojit notas přes hdmi na tu tv a už ani ten nešel, tak jsme to zkusil napojit na settop box na kterém to denně běželo na 1080i zapojím a jde to, zapojím ps dám 720p jde to,zapnu fifu vypnu fifu kleklo to zas. Pak opět sem tam dal těch 576p a opět 720p nešlo tak sem něco stahoval a po náký době sem to zkusil zas a ted zas šlo to 720p a ve video settings sem objevil možnost 50hz nebo auto tak jsme dal 50hz vypnu fifu a jde to furt. Tak sme si říkal jak mám vyhráno, ale samosřejmě za pár hodin hraní najendou zase černo a zas to nejde občas to na těch 720p jen blikne když zahejbu kabelem v tom ps3 ale přitom s tím smaým kabelem to jde bez problému na tý jiný tv, tak jsme koupil jinej kabel a stejně prd platný. Asi mi není pomoci, asi je to v tv asi to ps3 jí tam nachvíli při něčem pustí něco jinýho co to nák celý rozdodí když t oněkdy jde a někdy ne, jen mi vrtá hlavou proč když s tím trchu zahejbu vzdáu tak třeba na sekundu se obraz objeví. Zkuste někdo poradit sme fkat zoufalej, poslední možností vidím koupi komponentního kabelu, ale četl sem že ps3 nák přestalo podporovat to vysoký rozlišení pro komponentní tak nevím jak to je, potřebuju prostě nák spustit hry na těch 720p. Omlouvám se za takový sloh, ale jinak to nešlo:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Moderators

Předem říkám, že nejsem odborník, ale soudě podle toho co píšeš je nejspíš vadná grafika nebo kontakty na zemi výstupu = reklamace. Pokud pomáhá kroucení a dělá to i s novým kabelem nic jinýho mě nenapadá. Pak ještě jedině přes recovery reset konzole.

NEXUS 7 / Tapatalk HD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu