Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TeamFSD + JQE360 = LiNK ! Hrajte stažené hry po internetu zdarma ! (není třeba PC)


xxYoshixx

Recommended Posts

jaky je viditelny rozdiel oproti tej aurore? mam freestyle 3 ... obaly mi stahuje normalne.nemam s tym ziadny problem,este povedzte ako sa da hrat po internete,ako to bolo s tym system link,je to stale to iste? alebo ako? ake hry tam idu hrat?.. keby slo gta V po sieti tak ani nevaham:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ne GTA V se nedá hrát přes SystemLink, je u něj uvedeno N/A

Jdou hrát jen hry co mají SystemLink v sobě, třeba Diablo 3, COD atp.

Klikni na webu xboxunity.NET na Sort and filter a vyber Titles with Link, potvrd a uvidis které hry jdou hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

caute, dokazal by mi nekdo poradit s CoD black ops 2? při zapnutí cod dam multi players a přes system link si vyberu třeba PUBLIC 1 a přihlasim se tam.

jenze kdyz se vratim do hry tak v kolonce JOIN game zadny server nevidím! mam nejnovejsi update hry 18. a taky auroru. ze by nejake spatne nastavení??????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Pokud mas v nastaveni Linku vse zelene bez chyb tak to nevim.

Podivej se na xboxunity.net a podivej se co se hraje, proc ti to nejde tak to nevim, zkousel jsem kdysi davno Diablo 3 a slo mi to.

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

mam vsetko podla navodu,aj tak to nefunguje,funguje to este vobec?ked dam priamo internetovy kabel do xboxu pojde to?teraz to davam cez router mam vsetko zelene aj tak to nejde..system link ukaze kto hraje vyberem sme tak 5ti..no v hre napise not found system link...

viete niekto poradit?vsetko mam spravne,chcem hrat blur,ukaze v system link oznacim public room idem do blur system link,kde by malo ukazat tabulku so serverom napise not found system link...

ak niekto vie poradit v com moze byt  problem dajte pls radu dik:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 9 months later...

Zdravim. Zaobstaral som si Xbox 360 s RGH2 a docital som sa ze je moznost hrat hry po internete ale len niektore. Mam Freestyle dash 3 a skusal som niekolko navodov ako rozbehat multak. Ani jeden navod mi nepomohol pretoze na svojom Freest.D3 som mal namiesto Plugin Settings položku Xlink Kai . Na jqe360com  som sa registroval. Potom som sa snazil aktualizovat FD3 ale mne tam ziadne aktualizacie nenabehli a jednoducho nebola sanca aktualizovat FD3 na novsi aby som tam mal Plugin Settings na nastavenie hranie hier po nete.  Potom som sa docil v poslednych prispevkoch nasledovne :

-Pro Freestyle už title updates nefungují, je to ukončený projekt a vlajku převzal projekt Aurora.

-Tam title updates fungují a pokračuje vývoj dále. Mám takový dojem, že servery, které běžely pro LiNK (Freestyle 3) jsou dávno vypnuté, nakolik projekt FSD je už "mrtev".

-Doporučuji přejít na Auroru, která je novější a má stále vývoj.

Chcem sa opytat ci hranie hier ze internet na Auroru v sucasnej dobe bezia. Ak hej ako si to mam vsetko v tej aurore nastavit ? Mam stiahnuty v xboxe auroru 0.6b co mi tam dal chalan co mi robil RGH2 na xboxe. Ale nevem jak to rozbehat a co presne mam preto urobit aby som hral hry cez net ?? Rad by som skusil Red Dead Redemption ale Call Of Duty 3. Pomozte prosim . Vopred dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu