Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TeamFSD + JQE360 = LiNK ! Hrajte stažené hry po internetu zdarma ! (není třeba PC)


xxYoshixx

Recommended Posts

UnPN umí, spíš to tipuju na tu IP no :( Dá se stim něco dělat?

Koukám od outů administrace a stačí teda aktivovat službu Pevná Adresa? Popis- Pořiďte si ke svému připojení pevnou IP adresu. Využívejte všech výhod statické adresy např. ke správě serveru nebo vzdáleným přístupům.

Bude to stačit? předem díky

Taky řeším podobný problém. Mám slim, proto tedy jedu přes WiFi. Mám 100% veřejnou IP a

router dokonce přípo xbox podporuje. Tak kde je problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HonzaT: Vem si, že všechno je zatím jen beta ... až se to pořádně dostane mezi hráče, tak by se měla kvalita všeho zlepšit ... vem si to tak, máš to zadarmo, tak co po tom očekáváš :) ... platit XLIVE je myslim pro nevydelavajici lidi uplne nerealna vec a toto je vysvobození :D ... tak musime byt spokojeni s tim co mame, pokud se ti to nelibi, tak si kup origo a hraj si na placenych serverech ... navic netusim proc by jsi tam mel mit lagy, zatim co jsem hral, tak vse klapalo dobre a nebyly lagy ... jen tak 3x jsem mel connecting :)

Ohledne toho meho problemu, ze mi to nechtelo najit lidi ... stacilo udelat virtualni server pres router a vse se nejak rozbehlo .. ale kazdy router to bude mit jinak :) ... stále jeste nabizim si pomerit moje skilly proti vam .. staci se dohodnout kdy a kde a muzeme si dat VS proti sobe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledne toho meho problemu, ze mi to nechtelo najit lidi ... stacilo udelat virtualni server pres router a vse se nejak rozbehlo .. ale kazdy router to bude mit jinak :) ... stále jeste nabizim si pomerit moje skilly proti vam .. staci se dohodnout kdy a kde a muzeme si dat VS proti sobe :)

Ahoj, já mám stejný problém, nevidím lidi (resp. do místnosti se přihlásím a tam lidi vidím, ale potom je nevidím ve hře, konkrétně v GoW3 - teď bylo v místnosti 23lidí, ve hře jsem neviděl jediného (hledám v režimu přímého propojení), zvláštní je že v CoD: Modern Warfare lidi vidím. Nemůže to být třeba tím, že mám asi nějakou evropskou verzi GoW3 (mám ji s českýma titulema)? Nebo by byla cesta ten virtuální server? Tady se přiznám, že nechápu, jak jsi k tomu, že virtuál pomůže vůbec došel :) a tudíž nechápu v čem to pomůže (a taky nevím, jak se virt. server udělá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže, hrál jsem si s tim asi hodinu (s nastavenim routeru) aktivoval pevnou IP u O2 (120kč navíc, židi) a ono to... no zatim jsem nehrál ale už to že mám všude PASS je úspěch jako prase :D http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=0135941201213

Nechcete někdo zítra večer okolo sedmé zkusit Borderlands 2? Založíme vlastní room na LiNK, TU4...? Rád bych zjistil jestli to fachčí :D

Upraveno uživatelem xvostokx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shpina: podle mě by to mohlo být tím, že nemáš stejný TitleUpdate jako ostatní hráči GoW 3 :3

xvostokx: Seženu si borderlands2 a pokud budu mit cas tak se ozvu ... pridej si me na skype ... nick: xxyoshixx51 ... pak bych ti napsal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shpina: podle mě by to mohlo být tím, že nemáš stejný TitleUpdate jako ostatní hráči GoW 3 :3

tím to není, nejsem takovej vůl :) a hlavně hráče v místnosti vidíš jen se stejným updatem. už jsem včera i někoho viděl - ve hře v přímém propojení - ale padá připojení, holt to přenáší asi moc dat, já s GoW3 měl problém i na XBSlinku, CoDy běží v cajku. Tobě jdou GoW3 ok? máš počeštěnou verzi?

Přepařil jsem Borderlands jedničku a dvojka mě čeká, takže se přidám, najdu si vás

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xvoxsokx: Tak zkus třeba v F3plugins vypnout ten "Enable UPNP for port mapping" mě to u CoDBO2 pomohlo :3

shpina: sorry nevim jak moc umis s Pc a moddingem no :) ... GoW3 mám s CZ titulkama a po netu mi to jde hrat normalne .. ale moc me to nebavi, je to takové .. no nevím :/ ... ale tak co chceme zadarmo no :) ... ja borderlands moc nemam rad, ale klidne si to s vama zkusim zahrat :D

ventovr6: myslim ze na tom jaky port tam das .. jen se to nejak nesmi shodovat s dalsimi porty nebo tak nejak ... me pomohlo vytvorit ten virtualni server pers router a nejak se to rozjelo .. internet je pro me fakt moc neporozkoumana cast technologie :D

xvostokx/shpina/ventovr6: říkám .. pojdme se nejak domluvit a udelame takovou malou komunitu ceskych/slovenskych xbox360 rgh/jtag hracu na Linku a muzem se treba pak i nejak rozrust :3 ... kdyztak se muzete podivat tady: http://www.realmodscene.com/index.php?/topic/973-czech-republic/

tam bysme mohli nejak rozjet tu konverzaci dále ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to taky zkoušel zprovoznit a nejde.... všude fail.. jak je to , pokud nemám routr? Já mam hl.kabl on netu v bytě píchlej do switche a dalších portech zařízení (tv,pc,xko,blu ray - všechno se svojí IP) a dopusud mi všechno normálně fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu