Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TeamFSD + JQE360 = LiNK ! Hrajte stažené hry po internetu zdarma ! (není třeba PC)


xxYoshixx

Recommended Posts

Tak se mi taky podařilo to spustit,zatim ale pouze u black ops 2,ale mam problem s Title updatama... protože nemam title updaty ke hram,tak me to nepustilo skoro nikam,pouze do místnosti o 2-3 hráčích... Problem je ale že se mi neukazujou title updaty ke stažení...nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem se například připojil do BO2 do místnosti plný lidí - ale až asi na 7 refresh atd.atd.... a hlavně nemám ty title updaty.. nechápu jak je tohle možný... navíc po každý hře mě to vyhodí do menu pro výběr - xbox live- system link - local ... je tohle normální?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už mi to fachá, hrál jsem asi hodinu v kuse, TU v poho akorát musim vždy stahovat před hraním ten novej znovu...

http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=10135967128615

btw můj problém spočíval v nepovolenym upnp ve FSD :D

Já ted hrál pres hodinu taky a v pohodě,když povolim upnp tak se nepripojim - mam to nějak obráceně... Kolik ti to načetlo místností? Mě jen 2..... Jinak jsem zkoušel stahovat title update (v game library Y a poslední položka) a nic se mi tam nezobrazuje....

EDIT : Koukal jsem na ten obrazek co jsi postoval,hráli jsme proti sobě - Já jsem The Geth 69 :-)

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi konečně podařilo stahnout Title updaty - hurááá..Když povolim TU6 tak se mi u BO2 ukážou všechny uživatelé a mísnosti co jsou vypsáni i na stránkách link.jqe360.com....Ještě jsem zkoušel GRFS a taky to běhá... Největší sranda je,že všechny testy mam pořád na FAIL ale všechno maká :-)

Přes tuhle "službu" se dají hrát pouze hry co mají system link? .... Co třeba battlefield3?....A Co třeba Forza Horizon ?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je v tuto chvíli teda nejlepší ?

XBSLink, XLink Kai nebo FSD Plugin ?

Po tom co jsem rozběhal FSD Plugin - tak mi to připadá hodně jednoduchy,ale lidí je (kromě BO2) málo,a her taky.... Navíc nevim,jak je to s hrama,který nemaj system link - jestli půjdou hrát atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě mám teď FSD 2.2 který umožňuje XBS nebo XKai ale nejde FSDPlugin, a když hodím FSD 3 tak mi půjde FSD Plugin ale nepůjde mi XLink Kai ani XBSLink :D Tak nevím jak dále postupovat :D Ale vidím to spíš na ten FSD Plugin když je to teď nejnovější tak se sežene víc lidí a půjde to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu