Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TeamFSD + JQE360 = LiNK ! Hrajte stažené hry po internetu zdarma ! (není třeba PC)


xxYoshixx

Recommended Posts

Ty jo já budu hrát až večer, a ještě musim vykoumat proč mi nejde hrát s TU6, stahuju to DLC nový a zkusim update avatarů a kinect (i když avataři mi facha normoš a kinect nemám, ale prej to dělá problém.) Jinak nick mám vostoceq a gamertag radek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje to jako DLC :-) Stáhneš gigový DLC, hodíš do složky na internim disku HDD1/Content/0000000/ a tam do složky podle návodu (většinou je u toho readme) a hraješ.. hra si to sama nadetekuje (pokud je to ve správný složce) a pokud máš správnej TU :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje to jako DLC :-) Stáhneš gigový DLC, hodíš do složky na internim disku HDD1/Content/0000000/ a tam do složky podle návodu (většinou je u toho readme) a hraješ.. hra si to sama nadetekuje (pokud je to ve správný složce) a pokud máš správnej TU :)

Můžeš mi poslat do pm kde to najdu?Cod jsem nikdy neřešil,tak ani nevim jak se ty dlc jmenujou atd....

EDIT : Už jsem našel za Zippy share Revolution DLC - snad je to ono... Navíc to stahuje na free 4MB za vteřinu :-) ...

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v kategorii XBOX, tam je topic DLC/XBLA a petas uploadnul asi 300 XBLA her a pár DLC.. ale pokud něco shánim tak píšu jemu, všechno zatim zvládl :) je to borec

Už jsem to našel,ale píše mi to,že do téhle sekce nemám přístup nebo co....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem koukal na stránku link.jqe360.com na to kolik lidí je v public room 1 v BO2 a píše to 61,mě se ukazuje 30.... jinak pokud mám porty 3072 a 3071 tak se skoro nepřipojim,ted mam 3074 a 3073 a vše ok...

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte jaké hry lze hrát přes system link ve splitscreenu? Nebo existuje nějaká stránka se seznamem her , které podporují systém link? něco jako je cooptimus...

xvostokx - DLC šlape :wohow:

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu