Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Silent Hill Origins - Návod


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nemusíte je všechny zabíjet....nechají vás samy :) samožrejmě když se jim neukážete, toho docílíte jednoduchým zhasnutím baterky (kolečko) potom si musíte jen dávat pozor abyste do potvory ve vzniklé tmě nenarazili já tímto stylem prošel téměř celé sanatorium chce to jen odzkoušet na které potvory to platí (vím že na sestřičky a takové ty buhvíco se srostlýma rukama k tělu ano) a platí to jen vevnitř venku na ulicích je moc vidět i bez baterky :)

btw zapomněl jsem v sanatoriu sebral pistoli takže mám spoustu target ammo...to mi budou až do konce hry k ničemu nebo bude víc šancí najít tuhle zbraň?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusíte je všechny zabíjet....nechají vás samy :) samožrejmě když se jim neukážete, toho docílíte jednoduchým zhasnutím baterky (kolečko) potom si musíte jen dávat pozor abyste do potvory ve vzniklé tmě nenarazili já tímto stylem prošel téměř celé sanatorium chce to jen odzkoušet na které potvory to platí (vím že na sestřičky a takové ty buhvíco se srostlýma rukama k tělu ano) a platí to jen vevnitř venku na ulicích je moc vidět i bez baterky :)

btw zapomněl jsem v sanatoriu sebral pistoli takže mám spoustu target ammo...to mi budou až do konce hry k ničemu nebo bude víc šancí najít tuhle zbraň?

ja jim utikam, protoze vim jak je v SH malo lekaren, tak se s nima nebudu patlat a este by mi sundali zivoty :D

EDIT: pls muzete mi nekdo vysvetlit jak ste prisli na ty leky jak mate davat tem panenkam? opravdu to nechapu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Huráá , konečně dohráno (poprvé).

Ještě párkrát a budou snad i všechny bonusy .

Zatím mám teda Extra option, brýle nočního vidění

a mezi poctami :

1 - Savoir

4 - Stalker

5 - Collector

11 - Explorer

Jinak jsem to hrál něco přes 4 a 1/2 hodiny čistýho času a nachodil jsem přes 30km .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.Dik za návod sic jsem ho ani jednou nepoužil páč u her tohodle typu se trápím radší sám,ale někomu vhod určitě přišel :) ;)Chtěl jsem se zeptat máte to někdo dohraný už víckrát?Má tato hra více koncu jako ostatně všechny Silent hilly.Jenom ať vím jestli se mi oplati pustit se do toho znova(né,že by se nechtělo ba naopak,ale seznam her které Jsem ještě nedohrál je obrovský :D)Předem dík za odpověď Peace all and COWABUNGA :D :P 8-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu