Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejhorší E-shop v čr?


xDante1986

Recommended Posts

Na zaklade vasich komentu jsem se rozhodl zaplatit 100kc za postu a balik odeslat zpatky (prodejher), protoze fakt radsi zaplatim to kilo nez 4500 za neco co muzu za dva dny vyhodit... snad jsem udelal dobre. Proto bych od vas chtel radu, jaky e-shop by jste poradili, kde prodavaji PSP z FW, na ktery nahodim HEN nebo MHU. Kdybych se vlezl do 4500 i z memory, tak budu strasne moc vdecny. THX za fsechny rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
Jednoznačně: PRODEJHER.CZ a řeknu vám proč

Pro mě je tato odpověď jasná. Ti, kteří mě znají ví, že mám několik konzolí a hodně příslušenstvít objednával jsem z několik desítek e-shopů od konzolí po drobnůstky, a všude bych shodnotil vcelku kladně, až na jeden eshop. Tím eshopem je prodejher.cz a pokud nechcete být hloupý a naivní raději tam nekupujte.

.............................

Už jsem nakupoval na aukru a všechno přišlo jak má.

Ale, na internetu bych nakupoval jen jako objednávku a vyzvednutí na skladě např. jako Alza.cz a další. Jinak děkuji za upozornění..

(zajíce v pytli raději ne!!!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu