Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejhorší E-shop v čr?


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

prodejher je co se do novinek dobrej ale příde mi že tam nic nemaj myslim do množství atd

ale jinak mam osvedcenou alzu a kasa.cz

prodejher.cz už ne kámoš objednal na PS2 MGS3 od tam i když jsem mu říkal ať to nedělá a přišla mu bez té f ólie :D asi si to dotyční potřebovali vypálit či co....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a zapomnel jsem napsat, osvedcene samozrejme Alza.cz a czechcomputer.cz

NEDOPORUCUJI (sice z oblasti servis mobilu): MobilPohotovost.cz - dal jsem si k nim opravit telefon (pouze nechytal signal) a nakonec to dopadlo tak, ze mi ho vratili totalne nefunkcni a jeste po mne chteli 200Kc za rozbiti.. Malem se to dotahlo az k soudu, kdyz jsem se to s nima pokusil resit sam, ani mi neodpovedeli, az kdyz se do toho vlozil fotrik, zacalo se s tim hybat, nakonec jsem dostal jen slevu na new telefon, vice jsem cekat nemohl, protoze se elegantnim zpusobem zbavili dukazu, ale to uz je dalsi vec ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když uz jsme u tech e-shopu...na alza.cz se mi zalibil Xbedna 360 Arcade+ 4 hry jen za 7200kč...Ta cena mi prijde prilis nizka.Muze byt i Xbedna nejak ,,ochuzena,,? (jako treba nove PSP s death pixely nebo fake kartou)...popr. z kama byste doporucili koupit novou Xbednu? díky doufam ze to neni OT :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu