Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejhorší E-shop v čr?


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Od tohoto obchodu jsme si objednal Nabíječku na PSP nejela tak jsem jí poslal zpátky a už mi nic nepřišlo jsou to prostě K*rvy a zloději nic odnich nekupujte a řekněte to dále!

http://www.bonusshop.cz/produkty/psp-sony/ovladace-doplnky/power-adapter

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když uz jsme u tech e-shopu...na alza.cz se mi zalibil Xbedna 360 Arcade+ 4 hry jen za 7200kč...Ta cena mi prijde prilis nizka.Muze byt i Xbedna nejak ,,ochuzena,,? (jako treba nove PSP s death pixely nebo fake kartou)...popr. z kama byste doporucili koupit novou Xbednu? díky doufam ze to neni OT :)

Bejt tebou, tak bych nevahal;). S alzou mam jen same dobre zkusenosti, takze doporucuji. A playcentrum.cz je taky hodne dobrej shop:D:bash:.

Btw: Na prodejher.cz bych si asi taky nic nekoupil!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DOporucuju nekupovat nic pres HIFISHOP.CZ jelikoz karta memory stic pro duo 4G je fake :(

Mam stejny nazor. Neskutecne vleklou reklamaci jsem s nimi resil pres pul roku a musel jsem se nakonec obratit na COI, aby byla zdarne ukoncena:-(

Zarazejici je, ze v tomto e-shopu resi reklamace (a take odpovida na vsechny e-mailove dotazy) jediny clovek, ktery ma v podpisu titul Marketingový a obchodní ředitel:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

metuj už jsem na IČO napsal mysliš, že to vyřeší?
No jestli jsi opravdu napsal na IČO - tak nevyřeší vůbec nic:-)

Ale vážně - záleží na konkrétním problému, obecně těžko říct. Každopádne umí hifishop.cz neskutečně mlžit. V mém případě se snažili lidem z ČOIky nakecat všechno možné, jen aby mi nemuseli nic uznat. Ale neuspěli;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam stejny nazor. Neskutecne vleklou reklamaci jsem s nimi resil pres pul roku a musel jsem se nakonec obratit na COI, aby byla zdarne ukoncena:-(

Zarazejici je, ze v tomto e-shopu resi reklamace (a take odpovida na vsechny e-mailove dotazy) jediny clovek, ktery ma v podpisu titul Marketingový a obchodní ředitel:-(

tak to ti moc nevěřím, protože čoi ZÁSADNĚ neřeší reklamace, ty se řeší soudně. čoi ošéfuje jakýkoliv problém, který ti na obchodníkovi vadí a jsi v právu, ale s reklamací ti nepomůže a nemá to v popisu práce.fakt. Taky ohledně těch fake karet, proč tomu říkat fake karta? Je to prostě orig značková karta s pomalou pamětí, měl jsem takovou 4gb od sony, ale nikde jsem nenašel oficiální prohlášení o rychlosti (údaje na oficiálním serveru nejsou směrodatné), záleží jen na ochotě obchodníka, jestli ji vymění/vrátí, ale na reklamaci nemáš žádný nárok, smutné, ale je to tak. Do psp na písničky a filmy ti to stačí, a proč by sony podporovala homebrew superrychlými kartami?to by si s*ala do vlastního hnízda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do diskuze www.prodejher.cz jsem jim napsal

P**O, to neni mozny, koukam na net a cumim, nejlevnejsi je to tu, procitam fora, a na 6ze 7 for o PSP jsem nasel nespokojenost 99% zakazniku:D LOOL tady si neco koupit, podle toho co sem cet je o zdravi, uz jenom ten vzhled stranek je dost lamackej, .--- davaj IP ban za napsani mailu se stiznosti, pri zadosti o reklamaci--- kamos si tu objednal PSP GIGA pack, a dosel mu normal VALUE pack, s tim, ze krabice byla prelepena tistenou nalepkou GIGA PACK:D:D:D --- prodavaj tu FAKE karty atd, a vsadim se, ze se sem do tejdna nedostanu, pac budu mit IP ban, a to mě zas tolik nesere, páč sem steně nikdy nepřijdu nakupovat (jinak, klamarád si tu koupil PSP, došlo mu, měl 7 mrtvejch bodu (death pixels) bez hadriku a folie na displej, a kdyz zaslal mila na reklamaci IP ban :D:D jinak 90 % lidi sem ma IP baz, vzdy s maile ze "o takovy zakazniky nestoji" :D:D a kdo stoji o takovejhle obchod?:?D hele, lidicky, loucim se s vama asi navzdy, pac tipuju tenhle tejden dostat IP ban, a sem rad, abych si uz tady nikdy nic nemohl objednat, treba za 5 let kdybych na to zapomel, tak abych vedel ze sem ne:-) CAAU a ty de*i*ni Prodej her. cz ... divim se ze nejste na free hostingu:D:D:D

čekám do pár dnů ban :-)

jo a sry za sprosty slova:-) du je vyhvezdickovat:-)

do diskuze www.prodejher.cz jsem jim napsal

P**O, to neni mozny, koukam na net a cumim, nejlevnejsi je to tu, procitam fora, a na 6ze 7 for o PSP jsem nasel nespokojenost 99% zakazniku:D LOOL tady si neco koupit, podle toho co sem cet je o zdravi, uz jenom ten vzhled stranek je dost lamackej, .--- davaj IP ban za napsani mailu se stiznosti, pri zadosti o reklamaci--- kamos si tu objednal PSP GIGA pack, a dosel mu normal VALUE pack, s tim, ze krabice byla prelepena tistenou nalepkou GIGA PACK:D:D:D --- prodavaj tu FAKE karty atd, a vsadim se, ze se sem do tejdna nedostanu, pac budu mit IP ban, a to mě zas tolik nesere, páč sem steně nikdy nepřijdu nakupovat (jinak, klamarád si tu koupil PSP, došlo mu, měl 7 mrtvejch bodu (death pixels) bez hadriku a folie na displej, a kdyz zaslal mila na reklamaci IP ban :D:D jinak 90 % lidi sem ma IP baz, vzdy s maile ze "o takovy zakazniky nestoji" :D:D a kdo stoji o takovejhle obchod?:?D hele, lidicky, loucim se s vama asi navzdy, pac tipuju tenhle tejden dostat IP ban, a sem rad, abych si uz tady nikdy nic nemohl objednat, treba za 5 let kdybych na to zapomel, tak abych vedel ze sem ne:-) CAAU a ty de*i*ni Prodej her. cz ... divim se ze nejste na free hostingu:D:D:D

čekám do pár dnů ban :-)

Přístup k obsahu www.prodejher.cz zamítnut ! :-) už je to tady:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ti moc nevěřím, protože čoi ZÁSADNĚ neřeší reklamace, ty se řeší soudně. čoi ošéfuje jakýkoliv problém, který ti na obchodníkovi vadí a jsi v právu, ale s reklamací ti nepomůže a nemá to v popisu práce.fakt. Taky ohledně těch fake karet, proč tomu říkat fake karta? Je to prostě orig značková karta s pomalou pamětí, měl jsem takovou 4gb od sony, ale nikde jsem nenašel oficiální prohlášení o rychlosti (údaje na oficiálním serveru nejsou směrodatné), záleží jen na ochotě obchodníka, jestli ji vymění/vrátí, ale na reklamaci nemáš žádný nárok, smutné, ale je to tak. Do psp na písničky a filmy ti to stačí, a proč by sony podporovala homebrew superrychlými kartami?to by si s*ala do vlastního hnízda.

Promiň příteli, ale to co píšeš je poněkud nepřesné. Hlavní činností ČOI je dozor nad dodržováním obecně závazných právních předpisů. Společnost Hifishop se vůči mě dopustila porušení právních předpisů tím, že nevyřídila moji reklamaci do 3O dnů a následně nebyla ochotna uznat své pochybení a vyplatit mi zpět cenu výrobku. Po mé stížnosti na ČOI byla provedena inspekce daného případu a ČOI následně doporučila, aby mi e-shop cenu výrobku uhradil. Nemám důvod lhát a docela mne mrzí, že si to bezdůvodně myslíš.

K tzv. "fake" kartám asi tolik. Výrobce uvádí u karty konkrétní rychlost čtení a zápisu. Pokud tyto údaje neodpovídají skutečnosti, je to bezpochyby důvod k reklamaci. Reklamoval jsem z tohoto důvodu již pět karet a vždy mi bylo vyhověno.

Je to asi totéž, jako kdybys koupil auto s deklarovanou spotřebou 6l na 100km a skutečná spotřeba byla 10l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Tak se dívám že na www.prodejher.cz se naučily dávat ban tak ho furt dávaj :-DJinak pro mě byl nejhorší obchod neni to až zas tak jen E-Shop je to obchod MIRONET,pravda je to proslulá firma co má dobrý ceny a vše dojde rychle,ale to co jsem zažil u reklamace mě doslova namíchlo a odnich bych si nikdy už nic nekoupil.

Tak nevim, s tim že Mironet je nejhorší eshopovej obchod nemůžu souhlasit.. Mezi mé oblíbené PC eshopy patří po Alza a CZC právě Mironet - objednávek už jsem u nich udělal docela dost a 2krát jsem posílal zboží na reklamaci. Jednou celej komp, kterej jsem si u nich sestavil, po roce a půl používání mi odešla TV karta, bez problémů a hlavně cca do 14 dnů jsem měl PC zpátky a oprava byla vyřešená výměnou TV karty (dodnes funguje PC parádně), podruhý jsem reklamoval LCD monitor od LG, a aniž by ho posílali do servisu (asi si to ověřili telefonicky co já vim..), tak mi cca do 5 dnů od odeslání zavolali a nabídli peníze zpátky na ruku, popřípadě jiné zboží, takže jsem dostal 9000Kč na ruku a rovnou objednal novej monitor za 5tis. Kč a rozšířil op. pamět..

Co se týká špatných zkušeností, tak není to eshop, nebo nevim, jestli byl.. ale myslim že to byla firma Autocont, která dnes "díky bohu" už není..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autocont jeste porad je :D..denne kolem neho jezdim do skoly (fakt hruza, pekelne presrazene veci) . Pak jeste uplne nenavidim www.losan.cz. Naprosto otresny shop, zvlaste ten kameny v Liberci. Naprosta neochota prodavacu.

Jednou sem tam kupoval SATA disk a oni mi rekli ze ho musej privézt ze skladu a do 2 dnu tam bude. Tyden se nic nedelo, tak sem tam zavolal, jestli ho tam uz maji. Odpovedeli mi ze ano. Tak sem tam prisel, vzal ten disk, zaplatil a odesel. Kdyz sem doma krabici otevrel, potkalo me nemile prekvapeni. Ten disk byl PATA a ne SATA. Nejdrive byly problemy s vracenim zbozi, pry je to moje chyba atd. Jeste po me chteli nakej dalsi poplatek za vymenu . Tak sem vzal penize z5 prodavace sem poslal do p*dele a odesel. Uz tam v zivote nepachnu

A dalsi spatna zkusenost. Pro me ale vyhodna :D . Tata mi tam jako prekvapko objednal TYDEN pred myma narozeninama MP4. Samozrejme ze ten MP4 neprisel....ale melo to sve vyhody, misto toho MP4 sem nakonec dostal PSP :D:D:D Takze kdyby Losan plnil svoje objednavky pilne, tak bych tu tedkon nepsal, jelikoz bych vubec o tomhle foru nevedel....

OMG vubec takovy shop nechapu, nenavidim , uz se nechci rozcilovat.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tim Autocontem sorry, já jen že všude bývaly reklamy, propagaci měli jeden čas fakt dobrou.. a potom najednou nikde nic a navíc v ČB tam kde v r.1998 až cca 2003 sídlili, tak už nejsou.. tak jsme to teda špatně vydedukoval..

Nevíte jestli někde běžela anketa o nejlepší a nejhorší eshop? Jestli ne tak jí schválně založim.. Ale chtělo by to seznam alespoň prvních 100 eshopů.. tolik jich určitě bude ne?

edit: ZDE jsem našel seznam, nevim jestli tam jsou všechny hlavní.. ale asi jo.. neprohlížel jsem ho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

no necetl sem si celou diskuzi, ale taky trochu prihodim :) sem dostal banana jen za to ze sem se zeptal za kolik by odkoupili NFS rivals pak kdyz sem jim neodpovedel => ban :D

EDIT: mluvil sem samozdrejme o prodejher.cz ;) a taky se vyhnete megaobchod.cz sou to strasni ******** a neni snema domluva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu