Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejhorší E-shop v čr?


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...

Tak jsem rád že sem si tento topic pročetl. Mě se zdálo že Xbox za 5700 je prostě pí*čovina. Tak sem jim napsal mail. Takovej docela obsáhlej jako že je prosím aby mi řekli datum výroby jejich Xboxů a atd atd. a oni ani nenapsali Dobrý den nebo cokoliv prostě jenom a to doslova : r.v. 2009 tak to mě trošku udivilo a přečet jsem si to tady. Jelikož mám Tambazaar kousek od baráku tak skočim tam a bude klid hnedka. Sice ho koupim za cenu za kterou bych měl na prodeji her Xbox 360 PREMIUM + cernej bezdratak + HDMI kabel ale seru na ně. Radši udělám tržbu chalípum z Tambazaaru který jsou fakt suprový. Pro některý z vás je škoda že si to objednáváte z netu a nechodíte přímo tam je s nima skvělej pokec o všem. Takže díky Vám budu mít funkční konzoli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po svojí zkušenosti nemohu doporučit dealextreme.com kupoval jsem si tam 2x folii HORI a 2x mi nedošla... nepřišel ani potvrzovací e-mail asi před měsícem mi kamarád obědnal RC helikoptéru za 20 dolarů a taky nepřišla.. má u mě velké mínus

EDIT: aha v čr tak to prodejher.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně: PRODEJHER.CZ a řeknu vám proč

V té době cca půl roku jsem objevil toto forum, kde jsem se dozvěděl spoustu věcí a také to že ty bílé tečky které jsem měl na displeji svého psp jsou tzv. Death pixely,

ja mam podobny problem mam tam jednu tecnku ale je cerna a de videt jen kdyz je bile pozadi a karta samozrejme FAKE

e-shop - prodejher.cz je to fakt nejhorsi e-shop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně: PRODEJHER.CZ a řeknu vám proč

Pro mě je tato odpověď jasná. Ti, kteří mě znají ví, že mám několik konzolí a hodně příslušenstvít objednával jsem z několik desítek e-shopů od konzolí po drobnůstky, a všude bych shodnotil vcelku kladně, až na jeden eshop. Tím eshopem je prodejher.cz a pokud nechcete být hloupý a naivní raději tam nekupujte.

Když jsem poprvé objednával PSP, které jsem už díky bohu prodal a pořídil nové, tak jsem narazil na vcelku nízké ceny PSP gigapacku a objednal si ho. Když mi po týdnu dorazilo byl jsem nadšený. V té době cca půl roku jsem objevil toto forum, kde jsem se dozvěděl spoustu věcí a také to že ty bílé tečky které jsem měl na displeji svého psp jsou tzv. Death pixely, také jsem se dozvěděl o testu karty a tom jestli je nebo není FAKE. Samozřejmě, že byla...takže ihned po tomto zjištění ....5 death pixelů a Fake karta jsem přes email kontaktoval prodejher.cz a dožadoval se vysvětlení...jediné co mi bylo napsáno je že o takové zákazníky nestojí a od té doby mám na jejich stránky uvalen IP Ban. Dále bych chtěl podotknout že gigapack který mi přišel, tak přišel v krabici od Value Packu a to Value Pack bylo přelepeno tištěnou nálepkou Giga Pack (fotku můžu dodat).

Závěrem bych chtěl říci, že jsem se setkal za toho půl roku tady na foru minimálně s 10 lidmi, kteří byli tímto e-shopem doslovana obelháni a okradeni a taktéž je IP ban neminul a proto pokud nechcete abyste podobné problémy museli řešit, tak na těchto stránkách nenakupujte.

Naprosto souhlasím objednal sem si daxtera a byl o 200 kč dražší než sem měl platit ! Nezaplatil sem ... xD

HOŠI , ASI SE DOMLUVÍME A POŠLEME NA NĚ OBČANSKÉ JUDO xD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, kdysi davno sem mel s nima taky blbou zkusenost, ale vyresil sem si to s nima po svem - z nekolika internetovych kavaren sem jim poslal dohromady asi 9 objednavek v prumeru kolem 2tis za jednu na skutecny adresy kde uz leta nikdo nebydli ale stale jsou v seznamu ulic a k tomu vyplneny fiktivni lidi. Jsem zvedavej na kolik je pak prislo postovne :D Ja vim ze se to nema , ale kdyz uz me a par znamych okradli tak neni nic lepsiho nez s hlaskem jako kdyz se za koul€ drzite zarvat REVENGE, jj pomsta je sladka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja tu nebudem kydať na židny e-shop... nemám veľké skúsenosti

ale podľa mňa veľmi dobrý pbchod je progamingshop.sk (v ČR je to tuším progamer.cz)

a to z tohto dôvodu: kupoval som si tak slúchadlá a po asi pol roku mi začal blbnúť mikrofón (občas šumel a vydával chrapčavé zvuky)

tak som im ho poslal a za dva dni mi prišiel e-mail že mi posielajú nové slúchadlá :)

a to všetko zadarmo...len som si zaplatil poštovné k nim (1.5€ aj s poistením :):))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s prodejher.cz mam taky špatný skušenosti, ale chtěl bych vám doporučit xzone.cz sice nejsou zrovna nejlevnejší ale akce tam jsou docela často a když sem něco reklamoval tak mi to bez problému vimněnili a s tambazaar.cz mám taký dobrý zkušenosti, ale nejdýl nakupuju na esubagames.eu tam sem objevil spoustu her které sem třeba ani neznal a něco je tam fakt levný tyhle tři obchody můžu všem doporučit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Normalne resit COIkou :) ti dokazou udelat takovy masakr ze si clovek 2x rozmysli nez priste udela stejnou chybu...

Pak samozrejme pomuze oznameni do cernych ovci a obcanskeho juda :)

No a posledni kapka je samozrejme zaloba :) urco by se tam naslo PRODEJ PADELKU atp. Minimalne o zivnostak prijdou... mega nebo dve pokuty... :)

Tohle vsechno napacha jeden nespokojeny zakaznik :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám od nich Nintendo DS... je tedy koupen na aukro.cz, ale je to ta stejná firma, jen už prodávají raději na aukru, kde se o nich ještě moc neví. Na aukru zaručují záruku 24 měsíců. Když mi déesko přišlo poštou (s velkou samolepkou www.prodejher.cz), samozřejmě bez záručáku a jakéhokoliv dokladu o prodeji. Navíc nefungovalo dobíjení, tak jsem to reklamoval a teď jen doufám, že pošlou opravené zpět. Na maily moc neodpovídají, potom dám vědět, jak jsem dopadl...zatím, ale spokojen nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj, chtěl jsem se vás zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s obchodem Hracuv-svet.cz . Nasel jsem tam Xbox 360 Arcade s hrou Lips za 4 491 s DPH ale přijde mi to dost divný a taky jsem tam psal mail s nějakejma dotazama (jestli balení obsahuje vše, co má, co je to za revizi a taky jak je možný že s tou hrou Lips stojí míň než bez ní), ale neodepsali mi. Tak chci znát vaše názory, jestli s nima někdo máte zkušenosti. Nevěděl jsem, kam to mám napsat, tak snad nevadí, že to píšu sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

urcite PRODEJHER :)

prvni : Kamos si objednal Xbox , tyden uplinul jak voda a xbox nikde.Tak jim vola a pta se jak to vypada . Rekli mu ze mu ho posilaji ze je na ceste.Ceka do dalsiho tydne zavola.A jediny co odnich uslysel. Tak stidmle muzete jit doprdele volal ste ze ste objednavku zrusil.Vysledek IP BAN...

Druhy : v 23"30 cca sem si objednal GTA IV na xko, druhy den rano jim pisu a volam ze rusim objednavku. Tim padem to nemohli mit este odeslany.Rikam si vse je v cajku.Za 14 dni (pozor doba doruceni maji napsano 2-3 dny ale oto nejdwe bo sem to zrusil) me najednou prisel balik s GTA tak sem ho nevyzvedl bo sem jim jasne rikal ze objednavku rusim.Dalsich 14 dni a volaji me , ze sem jim nezaplatil postovne , ktere cini 125kc a ze jestli ho neuhradim tak to pude k soudu.Ptam se jak vam to mam zaplatit neznam ucet nic.Odpoved to je uz tvoje zalezitost.Takze za dalsich 14 dni asi sem dostal velky obsahli papir od jejich advokata,ze me zaluji o 125kc a ze jeslti je neuhradim do nejakyho dne tak to pude k soudu..Nad timto sem se krasne pousmal poslal jim tech 125 korun a razem IP BAN na prodejher.cz

Vysledek ? Osidi vas , neposlou vam to co chcete a kdyz jo tak prez vasi vuli a nakonec vas zazaluji o 125 kc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcite PRODEJHER :)

prvni : Kamos si objednal Xbox , tyden uplinul jak voda a xbox nikde.Tak jim vola a pta se jak to vypada . Rekli mu ze mu ho posilaji ze je na ceste.Ceka do dalsiho tydne zavola.A jediny co odnich uslysel. Tak stidmle muzete jit doprdele volal ste ze ste objednavku zrusil.Vysledek IP BAN...

Druhy : v 23"30 cca sem si objednal GTA IV na xko, druhy den rano jim pisu a volam ze rusim objednavku. Tim padem to nemohli mit este odeslany.Rikam si vse je v cajku.Za 14 dni (pozor doba doruceni maji napsano 2-3 dny ale oto nejdwe bo sem to zrusil) me najednou prisel balik s GTA tak sem ho nevyzvedl bo sem jim jasne rikal ze objednavku rusim.Dalsich 14 dni a volaji me , ze sem jim nezaplatil postovne , ktere cini 125kc a ze jestli ho neuhradim tak to pude k soudu.Ptam se jak vam to mam zaplatit neznam ucet nic.Odpoved to je uz tvoje zalezitost.Takze za dalsich 14 dni asi sem dostal velky obsahli papir od jejich advokata,ze me zaluji o 125kc a ze jeslti je neuhradim do nejakyho dne tak to pude k soudu..Nad timto sem se krasne pousmal poslal jim tech 125 korun a razem IP BAN na prodejher.cz

Vysledek ? Osidi vas , neposlou vam to co chcete a kdyz jo tak prez vasi vuli a nakonec vas zazaluji o 125 kc ;)

Ten svět je čím dál víc v prde**.:cheesygrin: Mají osobní předání? Jestli někdo neví co jsou zač. xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu