Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejhorší E-shop v čr?


xDante1986

Recommended Posts

Jednoznačně: PRODEJHER.CZ a řeknu vám proč

Pro mě je tato odpověď jasná. Ti, kteří mě znají ví, že mám několik konzolí a hodně příslušenstvít objednával jsem z několik desítek e-shopů od konzolí po drobnůstky, a všude bych shodnotil vcelku kladně, až na jeden eshop. Tím eshopem je prodejher.cz a pokud nechcete být hloupý a naivní raději tam nekupujte.

Když jsem poprvé objednával PSP, které jsem už díky bohu prodal a pořídil nové, tak jsem narazil na vcelku nízké ceny PSP gigapacku a objednal si ho. Když mi po týdnu dorazilo byl jsem nadšený. V té době cca půl roku jsem objevil toto forum, kde jsem se dozvěděl spoustu věcí a také to že ty bílé tečky které jsem měl na displeji svého psp jsou tzv. Death pixely, také jsem se dozvěděl o testu karty a tom jestli je nebo není FAKE. Samozřejmě, že byla...takže ihned po tomto zjištění ....5 death pixelů a Fake karta jsem přes email kontaktoval prodejher.cz a dožadoval se vysvětlení...jediné co mi bylo napsáno je že o takové zákazníky nestojí a od té doby mám na jejich stránky uvalen IP Ban. Dále bych chtěl podotknout že gigapack který mi přišel, tak přišel v krabici od Value Packu a to Value Pack bylo přelepeno tištěnou nálepkou Giga Pack (fotku můžu dodat).

Závěrem bych chtěl říci, že jsem se setkal za toho půl roku tady na foru minimálně s 10 lidmi, kteří byli tímto e-shopem doslovana obelháni a okradeni a taktéž je IP ban neminul a proto pokud nechcete abyste podobné problémy museli řešit, tak na těchto stránkách nenakupujte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no pokud je to nějaký kamenný obchod co má nějaký soukromníček je to něco jiného....ale nedovedu si to představit u velkých e shopů jako prodejher.cz tohle jednání bylo to nejhoríš co jsem zažil a 5DP při koupi....uznejte docela dost....navíc dovolit si poslat přelepenou krabici....tohle by si playcentrum.cz nikdy nedovolil a jak říkám, nakupoval jsem v dosti obchodech...některé lepší některé horší, ale tohle bylo opravdu moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

playcentrum.cz je super ceny nejsou nejnižší ale dobré a mají kvalitní servis, hodně ale fakt hodně jsem byl spokojen s e-shopy z mostu www.tambazaar.cz kde se prodává hodně i bazarové věci včetně her....vždy rozepsané pokud je hra bez manuálu....nebo jiný problém, ceny jsou superní a dvd disky použité čistí takže jsou v bezvadném stavu, dále je taky super www.shop.datt.cz se kterým jsem byl také nadmíru spokojen, když se objevil s něčím problém zavolali mi omluvili se a já si třeba vybral jinou hru a jednou dokonce dostal slevu. Poslední dobou odebírám pokud se jedná o konzole z www.hrajte.cz

Edit: ještě k www.tambazaar.cz při objednávce nad 2000 se neplatí za poštovné a po tuším dvou odběrech jsem požádal jestli by mi hry mohli odkládat a vyhověli mi ...vždy jsem počkal že sem měl víc her a pak je koupil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já jsem ho dostal za to že jsem si tam objednal psp s 1.50 nakonec jsem si to rozmyslel a zrušil to (nastěstí)řekl jsem kvuli tomu že mi neodpovídají na maili což byla taky pravda potom mi normálně napsaly že už ho mají na skladě že mi ho pošlou a ja jsem napsal že jsem to přece zrušil a ban

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se dívám že na www.prodejher.cz se naučily dávat ban tak ho furt dávaj :-DJinak pro mě byl nejhorší obchod neni to až zas tak jen E-Shop je to obchod MIRONET,pravda je to proslulá firma co má dobrý ceny a vše dojde rychle,ale to co jsem zažil u reklamace mě doslova namíchlo a odnich bych si nikdy už nic nekoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co mate proti prodejher, protože skoro všechny karty od Sony jsou fake a vůbec nezáleží na obchodu. Já jsem si koupil svoji kartu z czechcomputers.cz a taky byla fake.

Z prodejher jsem si koupil originálku + kryt na psp a neměl jsem vůbec žádný problém. Myslím si, že to s tím pomlouváním trošku přeháníte, nebo si myslíte, že prodejher si vyrábí karty doma samo? xD

P.S: Jestli nechápete, že fake karty jsou problémem Sony a né e-shopu, tak vás upřímně lituju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co mate proti prodejher, protože skoro všechny karty od Sony jsou fake a vůbec nezáleží na obchodu. Já jsem si koupil svoji kartu z czechcomputers.cz a taky byla fake.

Z prodejher jsem si koupil originálku + kryt na psp a neměl jsem vůbec žádný problém. Myslím si, že to s tím pomlouváním trošku přeháníte, nebo si myslíte, že prodejher si vyrábí karty doma samo? xD

jenže tohle nejsou zdaleka jediný lidi co si stěžujou,hodně lidí s nima má problémy a oni vždycky reagujou okamžitým banem,to je prostě příšerný jednání
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pripade Dante1986 bych to resil pres ČOI ... kdyz ti daji fake kartu tak to uz je moc!! byt tebou tak to resim dal ...

akorad jak se divam tak to uz bylo davno takze to uz asi nic. ..

jj je to už dýl mám nové psp no fake karta a bílé psp bez jediného DP a jsem spokojený člověk

To fenix: přečti si co jsem psal samo o kartu jako takovou bych se nestarala si, ale poslali mi PSP s 5 death pixely a to jednání.....

To thomass: no budu muset je tam seřvat :D už je znám osobně z www.hrajte.cz a maj to nové stránky, pravděpodobně bez aktualizace bo ty ceny jsi měl pravdu že jsou třeba u toho pS3 nadnesené hlavně spíš neaktuální :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale s prodejher.cz je to jasny.. to uz se tu resilo tolikrat!

kazdopadne, pokud je chces potopit, pak prodejher.cz zvyrazni z toho textu v prvnim prispevku, protoze je strasne dlouhy a ne kazdy si to bude cist, tak jestli na nej chces upozornit, tak to ztucni a udelej vetsi (jen to prodejher.cz) aby nekdo kliknul a hned vedel..

... navic je prodejher.cz doporucovanej v topicu pro zacatecniky, to by si tekken take mohl odpustit a smazat ho z toho topicu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si odtamtud nedávno koupil psp slim piano black ... věděl jsem že to je shit e-shop...ale řekl jsem si že to risknu že nebudu čekat na playcentrum:D

a nebudu muset to reklamovat...a je to zatím v pohodě...

poslaly mi taku velkou krabicu a v ní menší krabice s psp...:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu