Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 po nástupu PS4


vladas6274

Recommended Posts

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Vzhledem k tomu, že na rok 2014 nebyla oficiálně ohlášena v podstatě ani jedna PS4 hra (nebo já si toho nevšiml..možná o witcher 3 se teď mluví), tak bych se toho zatím nebál. Každopádně po launchi ps4 k útlumu postupně dojde. Nebudou dělat dvě verze. Většinou pak vychází jen fifa či nhl.....Hodně bude záležet na tom, jak se PS4 bude rychle prodávat. Určitě existuje nějaký předpoklad, kolik konzolí musí sony prodat, aby se vývojářům vyplatilo vydat hru. Proč by dělali hru pro ps4, kterého se prodá třeba deset milionů do konce roku, když mají PS3, které je venku teď 70 mega? A ještě se určo do konce letoška to číslo zvedne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak budou ještě dlouho vycházet hry pro PS3 a jaká bude podpora PS3 po nástupu PS4? PS3 mám cca rok a bylo by to docela špatné.

toho se vubec obavat nemusis,jeste par let. Prikladem budis jeste verze Fifa 12 a NHL 12 na ps2 + po vite,jeste vychazi nektere hry na psp. Dokud neni ohlasen konec vyroby ps3,tak tam hry budou vychazet a myslim,ze jich je tolik,ze je nestihnes ani dohrat. Nemej obavy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár let? To určitě ne...

Nebyl bych zase tak optimistický nebo až naivní. Poud vyjde PS4, tak s nějakýma AAA titulama na PS3 už nelze počítat. Co je ohlášeno pro PS3 na tento rok a příští, tak OK, to asi vyjde, ale nikdo nebude teď ohlašovat nějakou mega věc na PS3. Čest výjimkám, ale tomu už moc nevěřím.

Ale třeba mne tato otázka absolutně netankuje. PS3 jsem si pořídil nedávno a rozhodně toho je spousta, co jsem nehrál. A taky nejsem ochoten za nové plejko dát víc jak 10k. A taky počkám až tam bude co hrát a z čeho si vybírat. Rozhodně nepoběžím první den do obchodu si ho koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vím já, tak Sony prý hodlá PS3 podporovat minimálně do roku 2015. Samozřejmě po příchodu PS4 na trh se už s velkou pravděpodobností nedočkáme žádných velkých AAA titulů tipu Uncharted, God of War... spíš jen nějakých menších her pro PSN.

Dlouho se těším na nového Prince z Persie, ale podle posledních slov Ubisoftu se ho na současné generaci konzolí už taky nedočkáme. Ale je důležité co nás čeká v tomto roce: Dead Space 3, Aliens: Colonial Marines, Tomb Raider, God of War: Ascension, Metro: Last Light, Dead Island: Riptide, The Last of Us, GRID 2, Beyond: Two Souls, Dark Souls 2. No není to krása?:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 99 % se zpětná kompatibilita konat nebude. Znamenalo by to přidání extra hardwaru do PS4 a do toho Sony nepůjde - znamenalo by to vyšší cenu PS4. Pokud se nepletu, tak ze stejného důvodu není zpětná kompatibilita PS3-PS2 (až na výjimku, tuším, první verze fatky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde sem četl ale stejně to zas bude novinářská kachna že by zpětná podpora her z PS3 měla fungovat tím pádem by hry měli bejt funkční i na PS4.. Je tomu tak tejden co sem to někde viděl.. Ale nechci lhát.. Každopádně jak řekli ostatní pár her určitě vyjde i po vydání ps4 ale už né takový AAA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 99 % se zpětná kompatibilita konat nebude. Znamenalo by to přidání extra hardwaru do PS4 a do toho Sony nepůjde - znamenalo by to vyšší cenu PS4. Pokud se nepletu, tak ze stejného důvodu není zpětná kompatibilita PS3-PS2 (až na výjimku, tuším, první verze fatky).

tam se jednalo pouze o mechaniku, protoze pro ps2 byla specificka. Hry na ps3 a ps4 budou opet na bd,takze tam zadny problem nebude. Vicemenne predpokladam,ze sony bude chtit stejny system jako ma steam, nakupovat hry pres net. Vydelaji na tom vice nez pres klasicke krabicovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokud jsem si nekoupil ps3, tak jsem se o konzole dřív nezajímal (nepočítám kazetové hry od vietnamců). Ale pokud se nepletu, tak na ps2 vycházely ty nejlepší hry (gow2, shadow of colloseus, okami) někdy kolem startu ps3.

O koupi ps4 budu uvažovat, ale u mne záleží hlavně na systému distribuce her. Pokud se sony zaměří hlavně na kupování přes net, asi pro ps4 nepoběžím stát frontu. Navíc první kusy této generace konzolí (ps3 i xbox360) byly velice poruchové a spíš takové testovací prototypy prodávané zákazníkům.

Takže já počkám tak rok po vydání ps4, a až pak si ji koupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jelikož jsem student,tak pro PS4 poběžím až tak za 1/2roky po vydaní. (počítám s vysokou cenou) Ale bát se,že si na PS3 po vydaní PS4 nic nového nezahraju,se fakt nebojím. Spíš mi bude dost líto toho,že mí kámoši z kterýma hraju,už budou mít PS4....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam se jednalo pouze o mechaniku, protoze pro ps2 byla specificka. Hry na ps3 a ps4 budou opet na bd,takze tam zadny problem nebude. Vicemenne predpokladam,ze sony bude chtit stejny system jako ma steam, nakupovat hry pres net. Vydelaji na tom vice nez pres klasicke krabicovky.

To nebyla otázka mechanika, ale čipu, který byl naprosto odlišný, viz např. zde (první odstavec): http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_3_backward_compatible_PlayStation_2_and_PlayStation_games A ps3 vs ps4 bude to samé. Spekuluje se například, že ps4 bude umožnovat streamování ps3 her přes Gaikai kterou Sony nedávno koupila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu