Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War III


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 469
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravim pařany. Chystám se na TITAN MOD a narazil sem na toto video -
nemáte s tim někdo zkušenost? Měli by ste mít všechno vylepšený, ale nevim jestli to pak dá trofej.

když hraješ titán mód poprvé, tak začínáš úplně od nuly. Ve hře musíš nají všechny godly possesion nebo tak nějak, tyhle věci si můžeš aktivovat pouze v tom modu ( a nižším ) který si dohrál. A tyto věci ti dají např 10 násobek orbů, nesmrtelnost nekonečno magie atd. Takže dohraješ na hard a pak se můžeš zaměřit na zbytek kde to povalíš na easy a máš to hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když hraješ titán mód poprvé, tak začínáš úplně od nuly. Ve hře musíš nají všechny godly possesion nebo tak nějak, tyhle věci si můžeš aktivovat pouze v tom modu ( a nižším ) který si dohrál. A tyto věci ti dají např 10 násobek orbů, nesmrtelnost nekonečno magie atd. Takže dohraješ na hard a pak se můžeš zaměřit na zbytek kde to povalíš na easy a máš to hned.

Pouštěl sis to video vůbec? Godly possesions sem už posbíral všechny v prvním dohrání hry na easy, takže je snad nebudu sbírat znova :-) V tom videu je glitch, že když si to spustíš po kombat arene kde si nastavíš nesmrtelnost a pod. tak je pak máš i v titan modu na začátku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co na to říct..., jestli to budeš moci takhle oje.bat, tak i tak by ti to tu platinu dát mělo, ale hard zase tak hard není.

Já jsem si myslel, že to video je fake.

Podle některých komentářů by to jít už nemělo, stačí ale smazat game data a hrát to offline.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Cau mam tento problem,kdyz vlozim do ps3 tuto hru a chci hrat od posledni ulozenne pozice,tak me to nekdy ani nenabehne a porad to jenom louduje a toci se logo na obrazovce,takze vzdy musim dat restart konzole.A pak jeste jedna vec,ale to vubec nevim cim by to mohlo byt.kdyz uz to nabjehne,tak se me sekne zvuk a kratos mele jednu vetu dokola ,ale obraz jede normalne.Hra poskrabanna neni,takze jedine neco s diskem??

Ps. Podobny problem se mel u uncharted 2 tam me to taky vubec nechtelo nacist,pomohlo az cele vymazani vsech ulozenych pozic,takze jsem musel jet od zacatku.:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 8 months later...
...cvičit a zkoušet pořád dokola, taky mi to nějakou dobu trvalo než jsem to dal, už jsem si říkal, že jsem trochu levej. Správné mačkání těch sekvencí se člověk naučí skoro nazpaměť a tak nějak zautomatizuje. Jiná rada na to asi není.

No to je asi ten můj problém :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu