Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War III


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 469
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak moje dojmy z dema lze shrnout jedním slovem - MASAKR. Hra vypadá a hraje se skvěle, kdo ve své době hral původní GoW2 na PS2 ví co může očekávat (jak v rámci skoku v grafice tak gameplayi). Jedná se o demo, které bylo původně uvedené na E3 - půl roku starý build, takže se hra občas zaškubne, ale nic co by kazilo zážitek. Grafika je parádní - ve srovnání s Uncharted 2 má podle mě o něco lepší grafiku postav a o něco horší grafiku okolí. Ovšem hratelnost je brutální, nejvíce mě dostávaly ty malé detaily - jako když Kratos urve někomu hlavu, vyloupne oko, nebo vyřízne střeva, tak zůstane ještě nějakou dobu od krve. Celkem jsem demo dohrál asi za 10-15 minut (bohužel v demu nejde zvýšit obtížnost ). Gamplay vido nemá cenu nahrávat - nejedná se o nic co by už každý neviděl, ale upnul jsem aspoň pár obrázků :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to demo včera hrál, a nějak nevim ... asi jsem čekal něco jinýho - že Kratos bude větší, nebo nevim ... :-) Prostě se mi na tom něco nezdá a nevím co - tedy ne, že by to nebylo pělný, ale ... zřejmě to bude velkým očekáváním. Rozhodně jsem si myslel, že z toho budu víc na větvi . God of War jsem hál jen na PSP a tam mě to fascinovalo - stejnej efekt se zatím tady nedostavil. Možná je to taky tím, že jsem to hrál ospalej (od 4 do 5 ráno ;-) ) ...

Ještě to zkusím na větší TV, jestli bude efekt o hodne jinej ... na 22" to bylo všechno takový malý ... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau lidi,

co se týče těch promo kódů, tak jsem se dočetl, že hlavní podmínka, abyste ho dostali je, že musíte mít zaškrtnuto, že si přejete dostávat novinky mailem. Ale i tak byly kódy odeslány jen části těchto uživatelů, což je trochu nefér :cry:

Když jsem ten kód v mailu objevil, tak jsem si řikal, co je to za pí.ovinu, protože demo má vyjít až koncem roku, a ještě nejspíš jen na tom blu ray District, případně GOW Collection, které obě vyjdou jen v USA.

Takže jsem si říkal, že to spíš bude jen nějaké rozsáhlejší video a tak jsem to zkusil až včera večer.

Velikost 2,6GB mě docela nažhavila a výsledek byl nepopsatelnej :cheesygrin:

Já nikdy GOW nehrál, byl jsem zapřisáhlej PCčkář, ale po zážitku z toho E3 dema jsem se rozhodl zainvestovat do GOW Collection (i když mě bude časově velmi tížit Dragon Age Origins), obzvlášť, když vyjdou v HD grafice - 720p.

Takže doporučuji všem, co si chtějí zkrátit to předlouhé čekání do března, i v případě, že to demo vyjde třeba jako dáreček k Vánocům pro všechny. :cheesygrin:

Jo a co se týče kvality dema, tak já byl opravdu velmi uchvácen, protože na 127cm Full HD plazmě to vypadalo ještě líp, jak Uncharted 2!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jejda mane, tak ono je na světě demo, to jsem zase něco zmeškal :(

díval jsem se podle scennshotů, že toto demo existuje i jako gameplay video.

na GOW1a2 a GOW3 PS3 jsem brutálně nadrženej :D jakože obě předchozí hry na PS2 sme s bráchem podrtili naplno! získat některé bonusy nebyla žádná sranda :D

děsně těším jak nažhavím znova jedničku a dvojku a zavzpomínám.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu