Jump to content

Herní průvodce pro psp možná i x360 hry


xDante1986
 Share

Recommended Posts

Tak jsem se rozhodl pro zajímavý počin...můj styl psaní už asi znáte a víte co a jak. Určitě jste někdy viděli ty průvodce na hry které stojí od 500-1000 kč a jsou převážně jen v ENG. Takového průvodce právě dělám na hru silent hill origins (po ní by měli přijít další). Vše bude mít grafické zpracování a po dokončení ukážu screnny nějaké. mělo by to obsahovat kompletní návod, bonusy, zakončení, přehled zbraní, obleků, tipů rad a dalších věcí (brzy se pokusím udělat mapy)...prostě jako kompletní průvodce.

Za práci a vše ohledně toho bych si pak předstaoval cenu v rozmezí 50-80kč pro ty kteří by to chtěli, protože z časových důvodu a náročnosti na přípravu snad chápete.

Proto bych se vás závěrem chtěl zeptat na váš názor, díky

Link to comment
Share on other sites

a znáš jednodušší způsob? taky je možnost protože průvodců bude víc...plánuji prozatím Manhunt 2, Tekken DR, Medievil R a Castlevaniu a poslat dopředu, stát že by nevyšli je minimální šance a myslím že na foru jsem velmi často a jsme mod, tak asi nebudu mít zapotřebí kvůli tomu někoho okrádat :)

Link to comment
Share on other sites

myslim si že to je zbytečný když budu mít konkrétně nějákej problém ve hře zeptám se někde na fóru, další problém je v rychlosti jakmile vyjde hra ty už jí musíš mít rychle jí dohrát a sepsat je nesmysl aby byl návod hotovej 1 měsíc po vydání většina lidí už se s tim prokouše nebo se podivá na internetu NE!!!!

Link to comment
Share on other sites

Je hezký že chceš takhle pomáhat lidem, ale je to blbost. Návody lidi píšou zadarmo. Když už chceš něco prodávat, tak by to muselo bejt hodně na špičkový úrovni.

jde vidět že nevíš na jaké to má být úrovni....včetně grafiky chápeš... jestli si viděl ty drahé průvodce tak víš o čem mluvím....nebude to jen návod ten vám dávám i tu na foru

To NO LIMIT: tohle bylo v plánu dřív než PS Mag

To Fly1: ono pochopíš co myslím až to dodělám :) pamatuješ když na ps1 vyšli třeba i na 2 roky staré hry návody a lidi to kupovali? řekni mi proč? ono to má důvod a jsi inteligentní tak ti ho určitě nemusím říkat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy