Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový update XBOX


houba2007

Recommended Posts

Jak jsem psal bohužel jsem ten update dal... no vzít zpět to už nemohu takže

Her mám spousty a nejdou mi po update tyto

Kinekt Disneyland adventures - v menu po chvilce hodi chybu autorizační kody box se vypne

Fifa 13 - hodi to chybu s kodama až po několika minutách hrani zápasu

kinect star wars - chyba hned v menu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak kámoš našel na jiném foru že vše bude normálně fungovat pokud budou hry páleny bez ořezáni. Já třeba mám problém po update je s těmi hry co mají na 8GB a vždy jsem je palil bez žadného zvlaštního nastavení jelikož mi to fungovalo. Ted jsem vypálil znova Kinekt Disneyland adventures podle podrobného nastavení ImgBurn a projetí v abx před vypalení a hra normálně běži

Třeba mě nejde Fifa 13 ale někdo tu psal že po tom udate mu funguje takže je možné že to bude v tom vypálení. Zítra vypalim tu fifu také znova a pokud mi pujde i ta tak nebudu mít žadný problém s updatem.

Třeba po tom novém udate box citlivěji čte atorizační kody na disku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové klíííd vyšel new update a co, takových už bylo. Seďte v klidu, vyčkávejte na odborné info hlav pomazaných a basta. Máte málo nasyslených singlů? Aspoň máte prostor nahuntit nějaký ten litránek. A vy co hrajete dál, klidně hrejte. Nikdo vám to nezakazuje, ale ani nemůže tvrdit že to v pořádku nebo naopak není, ale pak tady neskuhrej jak indiánský stařeny že máte BAN nebo třeba zaBANOvaný profil (což se děje vzácně, ale děje se to). Takže nezbývá než čekat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

c4eva vydala první zprávu: "Whoops. I missed the tweet yesterday from Xbox LIVE's Major Nelson (Larry Hryb), confirming our assumption that it was a minor change:"Xbox LIVE System update out today. No big changes just an update to default settings that will only be visible to certain users in the EU."Also, for those asking in the comments, yes, LT v2.01 and LT+ v2.0 continue to work fine after the update as well."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přepalil jsem ty tři hry co jsem měl v XGD3 (to ale nemusí byt problém každýho,můžete je mít vypalený dobře) tak jak se má a po update vše šlape bez problému vyzkoušeno 15 her a nikde nebyl problém takže pokud jsou hry vypalený bez ořezání není v update žadný problém. Každopádně tento update nesmaže flash 3.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto je napsáno na c4eva, která je tady zmiňována, jako dobrý zdroj - je tam popsáno - že pálené hry s ořezem není to pravé ořechové a po novém updatu začalo být zle- že by lepší čtení ochran - když špatně ořežete - nepřečte a spadne vám to do červené . Jak psal quasimodo (použít správnou vypalovačku - né všechny jsou vhodné a fungují na všechny hitovky. Zde je to co napsal klobása na c4eva - hoďte do překladače a máte jasno - Sausages McGee says:2013-02-19 at 05:22PM UTC

What utter dribble is that. Are you trying to scare-monger the paranoid? Gee… it always get's so messy every time an update comes out. If you all do things properly then you have little to worry about really, burn your discs's properly etc (no truncating), make sure you aren't gonna fail basic disc checks, ABGX your iso's, check quality of burns, don't play pre-release titles early, and await go-ahead on new updates! and so on.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu