Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flash a "velky problém"


wOJi

Otázka

Zdravím,

neznáme prosím někoho z okolí Zlína, kdo by byl schopen opravit můj XBox360 (s HDMI) ?

Problém je v tom, že známý jej flashoval a přitom se mu vypl PC - tzn, nedokončil se flash a původní key z mechaniky už prý nemá - takže mechaniku sice oživil, že se aspoň při zapnutí zinicializuje a jde otevřít, ale při vložení hry ji najde pouze jako audio CD.

Díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tohle je celkem určitě lež, protože

- když se vyčítá klíč z mechaniky a vypnulo by se PC, klíč je stále v mechanice - po zapnutí PC se normálně pokračuje a načte se klíč znova

- když se flashuje a vypnulo by se PC tak po zapnutí PC se normálně pokračuje a flashe se znova (klíčem z bodu 1)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tohle je celkem určitě lež, protože

- když se vyčítá klíč z mechaniky a vypnulo by se PC, klíč je stále v mechanice - po zapnutí PC se normálně pokračuje a načte se klíč znova

- když se flashuje a vypnulo by se PC tak po zapnutí PC se normálně pokračuje a flashe se znova (klíčem z bodu 1)

PC se prý vyplo při samotném flashování, ne při vyčítání klíče. Když PC znovu zapl, tak mechanika nebyla nalezena (ani se neroztočila, nešla otevřít)

Kde ztratil klíč, to nevím, jelikož co jsem pročítal návody, klíč by se měl po vyčtení někde uložit - ale prý ho už nemá.

Mechaniku zprovoznil tak, že přes nějaký program tam nahrál oficiální ovládací program pro Lite-On mechaniky ))takže teď už se roztočí, problíkává a PC i Xbox ji vidí)

Více nevím ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No abychom to shrnuli - sice si to dal udělat totálnímu trotlovi, ale stále to je jeho problém, tak by ti měl vrátit funkční konzoli.Opravit se to samozřejmě dá,ale nevím co to řešíš, ať si to řeší onen expert.

A můžu se tedy zeptat na postup opravy - a nebo kdo v okolí Zlína by to dal dokupy, pokud někoho takového znáte?

A taky, na kolik to asi vyjde peněz....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ještě jednodušeji - pokud si zákazník jak tvrdíš zajdi za za oním expertem a zeptej se ho jak ti hodlá konzoli opravit/nahradit a neřeš to, není to tvůj problém tys to nezničil.

Pokud bys to shodou okolností zničil sám a ne "kamarád" což mi podle reakcí připadá tak zkus popsat přesně jak byla mechanika zapojená, čím se flashovalo, čím se vyčítal klíč z mechaniky atd.

Jinak je to naprosto zbytečné téma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ještě jednodušeji - pokud si zákazník jak tvrdíš zajdi za za oním expertem a zeptej se ho jak ti hodlá konzoli opravit/nahradit a neřeš to, není to tvůj problém tys to nezničil.

Pokud bys to shodou okolností zničil sám a ne "kamarád" což mi podle reakcí připadá tak zkus popsat přesně jak byla mechanika zapojená, čím se flashovalo, čím se vyčítal klíč z mechaniky atd.

Jinak je to naprosto zbytečné téma.

Ja jenom cituji, co mi řekl on. Nevím, co za reakce v tom vidíte...

Opravu si zařídím sám a nechám si ji od něj proplatit.

Pokud tedy mezitím někdo neporadí, jak postupovat pro znovuzprovoznění a nebo nedoporučí někoho,pokud možno v mém okolí, kdo to dohromady dá.

Jako zbytečné téma Vám to možná připadá, ale já položil otázku, a na ni se snažím najít odpověď. Rady typu - ať to vyřeší ten, kdo to pokazil jsou sice hezké, ale odpověď na položený dotaz to pro mě není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Právě že to odpověď na otázku jak to opravit je a navíc je to jediná správná odpověď protože lidi by se měli naučit nějaké zodpovědnosti tj když něco zničí tak je na nich to taky spravit.To je asi stejná logika jako když dáte třeba telefon do servisu, vrátí vám ho zničený a řeknou vám ať si ho dáte někam jinam spravit (hlavně jinam, my se tím zabývat nebudeme), že vám to pak proplatí :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Právě že to odpověď na otázku jak to opravit je a navíc je to jediná správná odpověď protože lidi by se měli naučit nějaké zodpovědnosti tj když něco zničí tak je na nich to taky spravit.To je asi stejná logika jako když dáte třeba telefon do servisu, vrátí vám ho zničený a řeknou vám ať si ho dáte někam jinam spravit (hlavně jinam, my se tím zabývat nebudeme), že vám to pak proplatí :-).

Nezlobte se, ale dostalo se to jinam, než jsem chtěl. Důvod, proč to chci udělat tímto způsobem je má věc. Toto Vy bohužel neovlivníte.

Takže otázka stále trvá - někdo, kdo je schopen dát to dohromady - nejlépe ze Zlínského kraje??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já se nezlobím, moje konzole to není :-) Stačí si projít sekci prodám od toho tady je. Je tam řada nabídek lidí co flashovat umí, ze Zlína myslím ale nic - možná Mazík z Ostravy bude asi nejblíž

http://console-forum.net/tema/130346-flash-x360-ostrava-od-300-nejnovejsi-fw-na-pockani-lt-3-0-rgh-rgh2-0

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jednoduche, jestli nemate DVD klic tak se za pomoci RGH vycte a pak se zase nahraje firmware s DVD klicem do mechaniky zpet a vse je OK.

Kdyz uz si s tim ale da nekdo tolik prace tak uz je snad lepsi udelat kompletni RGH a mechaniku si pak muzes vystavit :)

Jinak historka znameho je opravdu chaba. Kdyz by zapisoval do mechaniky a vypl se proud (nebo cokoliv jineho, krome toho ze by mu odesel pevny disk)tak uz ma na HD ulozeny DVD klic ktery si pred tim vycetl.

Kdyby se mu vypl jeste predtim nezli zacne zapisovat tak zustane klic nepokozeny v DVD mechanice...

Upraveno uživatelem dddpepa
uprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu