Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

http://www.eurogamer.cz/articles/2016-04-19-u-jsou-znamy-hardwarove-specifikace-playstation-4-5#comment-6070835

Tak to je dobrá prdel. Teď budou všechny bazary přeplněné původní PS4 a ceny budou asi hodně zajímavé, ale otázkou je, jestli do toho někdo půjde...každopádně ten upgrade je i tak na dnešní poměry nic moc. A "jen" 8 Gb paměť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se ti zda na te pameti malo ? ja mam 4GB ram a nikdy sem s tim nemel co se tyce her problem, jediny kde je trochu problem je chrome kdyz mam otevrenejch treba 70 zalozek

Tak samozřejmně, že to stačí, ale já myslel, že je to trošku do budoucna. A ta virtuální reality, asi nebude žrát málo nevím. Každopádně třeba u Quantum Break bylo v doporučených už 16 GB, ikdyž je to přestřelené, ale aby se to nestal brzo trend...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravim, menil jsem konzoli a jeste do toho mi vyprselo plusko. Asi po trech tydnech jsem plusko koupil, ale nepodarilo se mi stahnout savy. Teda podarilo, ale na serveru (nebo kde to je), byly jen savy novy, ktery se tam asi nahraly hned po spusteni hry. Neni mozny, ze ty puvodni savy se na serveru premazaly tema novejma? Da se jeste nejak dostat k tem puvodnim savum kdyz je v PS+ nevidim? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

4K u konzole určitě nečekej je to jen blaf a osrává*í lidí. Vždyť současná generace sotva zvládne 1080p při 60fps. Rapidního poklesu ceny pokud bude nová verze bych taky nějak nevěřil, nějaká ta stovečka to možná bude, ale tisíce nečekej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale samozřejmě že i pro hry.....jen je otázka, kolik her v tomto rozlišení rozhýbe.

Myslím, že toto se ale netýká ps4, je tu na to i téma nebo pokud není, nezapleveloval bych to tu spekulacema o něčem, co jistě bude, ale o čem ofiko nevyšlo nic. Jinak novej xbox má být ještě o něco výkonem jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně očekávám, že nová verze bude hlavně zvládat bez problémů 1080p/60fps s vyššíma detailama (což je podle mě primární důvod, proč dělají novou verzi konzole), 4K bude jen pro video (rozhodně ne hry) a hlavně to bude taková hezká marketingová vějička. Cenu čekám tak o 2-3k vyšší, než za kolik se aktuálně prodává 1TB verze a cena původního modelu asi moc neklesne, řádově o pár stovek. Konec věštby:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu