Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Před hodinou, kingcz napsal:

Tak jak to vypada s tim ceskym rozhranim? Muze nekdo sem hodit naky fotky?

Vypadá to tragicky z mého pohledu. Překlady jsou takové .. meh, a není ani přeloženo vše. Možná to pořeší do vydání live verze .... na těch 5 tlačítek co jsou česky se mi to nechce zase přehazovat a dělat fotky :D ...ale pokud to zatím v čj nemáš o nic nepřicházíš... zatím to vypadá jen aby umlčeli chvíli ty petiční typy lidí a mohli se věnovat dále důležitějším věcem ( US/Asii :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Moderators

Tak PS4 Pro se dočkala první sériově vyráběné a oficiální limitované edice. Za mě se jim povedla, byť nejsem úplně nadšený volbou herního motivu, kde bych spíš čekal nějakou větší pecku, třeba od Naughty :)

PS4_MONSTERHUNTERWORLD_01.jpg

Pro více info a detailních fotek čtěte ZDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je klasická JP only limitka, kterých má PS4 hromadu( a za chvíli hádám bude mít i PRO).. Na západ se to na 90% nedostane, proto ani neproběhla třeba hra od Naughty. Vypadá hezky, ale ten ovladač se mi moc nelíbí ( ovladač mám rád prostě co nejméně barevný apod. :D ). Jinak co se konzole týče, tak se mi líbí ta barva vrchní části ( vypadá to jako lesklá tmavě šedá), snad to neklame jen foto a není to stejná barva jako klasická verze :D , takhle bych klidně bral celou konzoli :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak nadšenci si mohou limitovanou edici PS4 PRO MH předobjednat, tak kdo ji chce neváhejte, protože dlouho zřejmě nebudou :)

Cena 465€

https://www.nin-nin-game.com/en/ps4-systems-accessories/24933-playstation-4-pro-hdd-1tb-cuhj-10020-monster-hunter-world-liolaeus-edition-ps4-brand-new-.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Nechci zbytecne zakladat novy tema takze jen rychlej dotaz... V nejblizsich dnech vychazi beta Starwars Battlefront 2 a pro ty co si hru predobjednaji bude k dispozici o nekolik dnu drive. Je problem hru predobjednat (eventuelne kde nejlepe? store/eshop) a po vyzkouseni bety predobjednavku zrusit? V pripade ps storu... budou mi penize ztrzeny rovnou ci az po vydani hry? Diky za objasneni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi to tak delaj, ze predobjednaji a po bete zrusi, pokud vim, tak na storu ti to sezere prachy hned a nevim jak je to se zrusenim, ale mozna ti usetrim rozhodovani. Je tu jista sance, ze beta bude volne ke stazeni na hong kongskem storu, byla tam uz uzavrena beta destiny 2 a noveho cod, takze s nejvetsi pravdepodobnosti tam bude i battlefront.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si jistý, ale Sony vrací pouze do Sony walletu a na účet to už zpět nedostaneš. Jak píše Manoust, Asie má v 90% free víkendy na novinky/bety ( Teď tam je destiny 2 apod.) normálně dostupné pro všechny. Pokud zrušíš na e-shopu předobjednávku, tak se nic nestane jelikož většinou platíš až při vyzvednutí/naskladnění apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super diky obema za radu. To ze se vraci penize do wallet je dobry vedet. V tom pripade store neprichazi v uvahu a zda se byt nejlepsi moznosti ten hong kongskej ucet a nebo to proste nezavazne objednat treba u jrc a doufat ze se dockam nejakyho kodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak po těch škaredých průhledných ovladačích je tu jeden co vypadá celkem k světu. https://blog.eu.playstation.com/2017/10/19/introducing-the-sunset-orange-dualshock-4-wireless-controller-out-14th-november/#sf123350094 ... zajímavé že se nebude prodávat v části EU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravim

 

PSko mi začalo stávkovat, modrá dioda bliká a na televizi tma. Do safe modu nejde nalézt.

zkoušel jsem tři servisy a nikde mi ho nevzali, že prý Sony nedodává náhradní díly a řeší se to paušálně - dej 5000 Kč a mi ti dáme repasovanej z dvěma roky záruky.

nevím jestli mam řešit ještě nějakou opravnu, nebo PSko prodat na náhradní díly a koupit nové...?

Nějaká rada ???

 

Díky Jarda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu