Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Ceny starších her klesají i bez PS4. A cena PS4 jen tak určitě neklesne. Rozhodně ne rok po vydání. Držet si PS3 bude mít smysl, dokud nebude v provozu ten streaming přes gaikai, ale k tomu jsem já osobně skeptický. S kvalitou a rychlostí internetu v ČR je toto utopie. Někde jsem viděl požadavek na rychlost netu minimálně 3 Mbit/s a doporučeno alespoň 5 Mbit/s. To je tak pro někoho s UPC, ale wifi a drtivá většina s ADSL...pochybuju. PS3 budu mít dokud bude alespoň ještě chvíli v oficiální záruce. Líp se to pak prodává. Pak půjde z domu a dokud nevyjde pár must have titulů, tak PS4 nekoupím.

sry ale bydlím na dědině před 7 lety jsem měl 1Mbps(wifi), před 5 8 Mbps(adsl O2), a teď 24 Mbps (wifi)up/down :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceny starších her klesají i bez PS4. A cena PS4 jen tak určitě neklesne. Rozhodně ne rok po vydání. Držet si PS3 bude mít smysl, dokud nebude v provozu ten streaming přes gaikai, ale k tomu jsem já osobně skeptický. S kvalitou a rychlostí internetu v ČR je toto utopie. Někde jsem viděl požadavek na rychlost netu minimálně 3 Mbit/s a doporučeno alespoň 5 Mbit/s. To je tak pro někoho s UPC, ale wifi a drtivá většina s ADSL...pochybuju. PS3 budu mít dokud bude alespoň ještě chvíli v oficiální záruce. Líp se to pak prodává. Pak půjde z domu a dokud nevyjde pár must have titulů, tak PS4 nekoupím.

Když napálej cenu fakt vysoko, tak to nikdo kupovat nebude. Netroufnu ani odhadnou, kolik bude stát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už se bavíme o internetu, tak já bydlím v městě s 8000 obyvateli necelých 10km od Prahy a s O2 ADSL připojením (oficiálně 10Mbit, ted uz myslim 16Mbit) mám reálnou rychlost 3,5Mbit a to ještě když jede dobře.... Wifi je tu ještě pomalejší a o UPC a podobných poskytovatelích si můžu nechat zdát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Možná mně vypískáte, ale chtěl bych se zeptat nevíte jak to bude z trofeje jesli i u her na ps3 budou a pokud ano budou se počítat ty trofeje co by byli na ps3 k těm co jsem měl na ps3 jakože přes PSN ? Díky za odpověď a pokud se o tom někdo už bavil tak soráč.. jen sem se zeptal :) páč by mi blo líto těch trofejí z ps3 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě to bude s těmi trofejemi jak s vitou a ps3, budou se sčítat do společného levelu, jinak doufám že to nebude mít region lock a hlavně na účtech, protože mám na druhém us účtě koupeno dost her (stream přes gaikai ) a taky jsou tam zajímavější akce a lepší ceny

Upraveno uživatelem valis1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď tak hodný a procti si to vlákno......

Odesláno z mého EndeavorU pomocí Tapatalk 2

no ona to neni zas takova otazka uplne mimo... preci jen, gaikai bude streamovat hry z ps3, ale jak to bude? To si je budu muset znova na gaikai koupit? A k cemu, kdyz uz mam doma hru v krabicce . To se ale myslim zatim nikde nerikalo jak tohle bude, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu