Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jak vam drzej ovladace? Za mesic mi konci zaruka a dneska jsem byl za ty 2 roky reklamovat dalsi. Uz budu mit sestej ovladac, a to hraju tak 2x za tyden max 3 hodiny hokej. 4 ovladace klasika, otrhana guma a 1 nefunkcni levej analog. Jo a slecna mi dneska neprimo poradila, jak ty ovladace reklamovat do nekonecna (po novu uz se na vymenenou vec nevztahuje zaruka opet 24 mesice, ale zaruka konci v dobe, kdy by koncila u puvodni veci). Minulej tyden a dneska jsem reklamoval 2 ovladace na jeden ucet, protoze jsme se nemohli dopatrat, kterej byl ke konzoli a prej to nikdo nepozna, mi sama rekla. Takze po zaruce treba do alzy, koupit ovladac, hned ho jit vratit , uctenku si nechat a dalsi 2 roky na tu uctenku reklamovat. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Pokud nekupuješ sloty, tak to dává smysl. Já zase doma nemám žádné placky :cheesygrin:

Jinak právě na twitteru:

Toshimasa Aoki ‏@toshimasa_aoki 6 minpřed 6 minutami V3.50, released!!

A remote play pro Win a xOS už je také venku:

https://remoteplay.dl.playstation.net/remoteplay/lang/en/index.html

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave jsem aktualizoval. mam jen eu ucet.

EDIT: kdyz to remotnu pres pc, vypne se dualshock a ovladani funguje pres klavesnici. Kdyz zapnu dualshock, tak se hodi error a remotnuti se vypne. Jedine, jak se mi povedlo pokracovat ve hrani pres dualshock je zapnout ho zapojenim USB z pc... Trosku nevychytany :(

Upraveno uživatelem bizzi.jarda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, při zapnutí programu máš přímo napsané, že musí být ovladač připojen přes PC. Tohle je zatím oproti XOne nevychytané. Co mě tedy daleko více mrzí je kvalita obrazu, mám připojené přes kabel, kabel cca. 2m a 2m do routeru a obraz je teda tragický, vše mám nastavené na max. XOne má horší barvy, je to takové šedé .. nemastné, neslané, ale tohle u PS4 je tragédie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hrůza, hrál sem COD BO3 a kvalitu vem čert (i když je tragická), ale zásadní problém shledávám v FPS, protože sem měl místama pocit že nedosahujou ani těch 30 a to je teda při hraní online už pak celkem problém :D. Doufám, že se to časem trochu vychytá. Samozřejmě to mám vše nastavený v settings a připojení mám dostatečný a vzdálenost je max. 2m na wifi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu