Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Ahoj, po nějaké době sem si opět pořídil PS4 (pro), mám pár dotazů na profíky:

1) boost mode mám zapnout a nechat puštěný a neřešit?
2) když má hra oficiální podporu pro PS4 pro, pak je jedno jestli je boost mode zapnutý/vypnutý?
3) proč PS4pro při Uncharted 4 šíleně roztočí větrák? (mám zavřený balkon, kdyby to chtělo odlítnout), mám i chladící notebook podložku
4) hry jako God of War a Detroit - mám očekávat podobný hluk větráku? Přeci jen jsou ty hry graficky náročné, takže ta bedna hučet prostě musí... tak že bych to dal někam na zem. (sluchátka si fakt nekoupím) 

pro info: PS4 mám na stole vedle monitoru na kterém hraji, takže bude asi lepší konzoli posunout někam dál co.

 :)

Díky za info, je možné, že se to tu pořád řeší dokola, no za optání nic. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ahoj :) Boost mode zapni a zapomen na nej, pokud ma hra plnou podporu ps4 pro, tak na to boost mode nema vliv. A nektere kusy huci tzv jaxvina, tak jsi mel asi smulu pri volbe. Ja mam pro tiche jako lvi psouk, slysel jsem ho jen jednou, pri Horizonu, jinak o nem prakticky nevim. Zadny hluk jsem nezaznamenal ani u Gow, ani u Detroitu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nalijeme si panove čistého vína, ten kdo tvrdí že má tiché Pročko u některých titulu viz GoW 4, U4, Lost Legacy, Horizon, Battl1. Tak tomu se mi nechce ale opravdu věřit!! Mam 3 kousek předchozí 2 revize 7016b nyní 7116b a všechny huci stejne. Zaleží taky na tom co si představit pod pojmem hlučný, každý jedinec ten hluk může vnímat jinak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sundal jsem to ze stolu a dal i s chladící podložkou na zem a už mě to neruší :) Dokonce mi přijde, že je to lepší. Akorát mi to teď topí přímo na router, tak to ještě předělám.
Hlavně sem nechtěl spustit nějaký flame. Jakože přijde mi logické, když je to v takové krabičce, že to hučet musí.

PS5 by klidně mohla mít GPU nějak externě a tím pádem lépe chlazené a tišší aby nás to při hraní nerušilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • Moderators

Nebudu vkládat do topicu hry vzhledem ke stáří tak to dám sem. Sony opět připravuje Playstation rodinu o další exkluzivní titul a to Horizon Zero Dawn [emoji17]https://blog.us.playstation.com/2020/03/10/hermen-hulst-qa-interview-with-head-of-playstations-worldwide-studios/?ref-cat=249748

S takovou dopadne za chvíli rodina Playstation jako Xbox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

3 roky stara hra na konci životnosti PS4? Proč nepodpořit vydavatele a nenechat jim vydelat vice penez na PC a pak zase mit kvalitni hry only for PS5? Jsem pro. Dneska horizon na ps4 jiz nic nevydela, trh je plnej bazarovek a nova stoji 300kc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu