Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tomb Raider


dany_

Recommended Posts

Taky jsem z této hry nadšen, baví mě, ovládání je jednoduché a přitom poutavé, grafika je opravdu pěkná. Příběh mě zaujal a toho jsem se bál nejvíc. Většinou se snažím koridor prohledat co nejvíc, snad budou naskakovat achievmenty, a ty jsem ještě nekoukal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Hraju to asi 2 hodiny. Jestli majitelé X360 záviděli PS3kařům sérii Uncharted...tak už nemusí.

Uncharted jsem nehrál ,a opravdu ji nezávidim.Koukal jsem na walktrough na youtube a fakt na ty serii nevidim nic extra ( stejne jako redaktoři Eurogameru,kteří sami řekli , že ta hra je strašně vyhypovaná).Co asi ale budu zavidet je The last of us :-) Sorry za OT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je to opravdu xgd2? stahuju to tedka a koukám a u toho neví soubor .dvd neporadí mi někdo díky :)

Nevíme odkud jsi stahoval, ale je to opravdu XGD2 funguje i pod LT 2.0 s použitím topology pro lt 2.0 a soubor .dvd u toho je. Pokud ne můžeš si ho vytvořit tuším že tu na forku někde návod je, v tom ti neporadím, to jsem zatím nemusel nikdy dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem hrál zatím tak 3 hodiny a pro srovnání s Uncharted (hrál jsem první dva díly a hru celkově miluju) se mi TR líbí víc, zatím co mi přišlo, tak hra je víc otevřenější a většinu situací lze vyřešit stealth stylem. Grafika je prostě úžasná a začátek je fantastickej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky spokojenost,i když mě hodně mrzí , že z původní Lamy :cheesygrin: jak jí mám rád já,toho moc nezbylo.Je to víc akčně laděný a celkově je pryč běhání,hledání,skládání velkých mechanismů - to zmizelo uplně atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to vykrádačka Uncharted, ikdyž dobrá. Ale souhlas s onefootman...mělo se to radši jmenovat jinak. Já chci klasickou Laru s tou nezapomenutou hudbou, skákáním do neznáma (často do propasti :-) ) řešením těch úžasných mechanizmů, krásných soch, střídáním měst a končin...tohle se mělo jmenovat jinak. Duch Lary je pryč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to vykrádačka Uncharted, ikdyž dobrá. Ale souhlas s onefootman...mělo se to radši jmenovat jinak. Já chci klasickou Laru s tou nezapomenutou hudbou, skákáním do neznáma (často do propasti :-) ) řešením těch úžasných mechanizmů, krásných soch, střídáním měst a končin...tohle se mělo jmenovat jinak. Duch Lary je pryč...

R.I.P Laro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědavý jestli to rozjedu, už jsem snad cca pů roku na xboxu nehrál, naposledy nové NHL. Chtěl jsem si Tomb Raider pořídit na PS3, ale stěhování - moc financí není a když vidím, že by to mělo být XGD 2 tak jsem změnil nazor :D Jestli je to fakt XGD 2 tak by snad něměl být problém.(Pokud za tu dobu co jsem moc nesledoval dění nevyšel zase opět nějaký dashboard, který přemaže fw.:D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaute potřebuju radu zasekl jsem se tam jak fouka ten silný vítr jsou tam ty okenice pochopil jsem že je musím zavřít a pak se dostat na tu rampu ale zté rampy mi nejde skočit na ten balkon ?

Je to vedlejší mise tak jestli ti to nejde tak to dělat nemusíš.. Ale je to jen o tom vystihnout správnej moment :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

Mám staženou verzi hry "Tomb Raider-XBOX360-P2P-NTSC" a když ji chci projet abgxem tak mi dole vyskočí že selhalo ověření..

There is no verified rip of this Xex/SS combination in the online database.

Až po stažení jsem se mrkl na abgx.net... do databaze x360 her a přesně tahle verze tam není... je tam verze Tomb.Raider.XBOX360-P2P u které je ale ta radioaktivní ikona...

Chci se proto zeptat jestli stačí počkat až dají moji verzi do databáze, nebo musím stáhnout jinou verzi ?

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu