Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

stažené hry z psn


toxino007

Otázka

dobrý den když si stáhnu na ps vita hru z psn playstation network tak samozřejmě hru stáhnu na můj účet a když pojedu nebo budu někde kde není připojení k síti zahraju si mám obavi že ne protože si to musí prověřit jestli tu hru opravdu vlastním na psn pokud se milim tak mne opravte a omluvte diakritiku a pravopis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

To už si fakt děláš srandu, ne? Zakládat tu 100 různejch témat na otázky, na který bys na googlu našel za 30s odpověď...Krom toho ani neumíš pořádně česky.

Radím ti si něco i Vitě zjistit a zamyslet se, než budeš chtít zas založit nové téma. Ano, tohle je sice diskuzní forum, ale to neznamená, že tu můžeš mít x témat na libovolné otázky, co tě napadnou.

Chtělo by to něco jako topic pro začátečníky (jak býval u PSP) a přísnější aktivitu moderátorů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu