Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rgh Externi hdd Půjdou dlc?


Recommended Posts

  • Moderators
budeš muset koupit interní bohužel....

Já to teda nezkoušel, ale co varianta FatX oddílu na ext. USB HDD, kdy se tento bude tvářit jako int. paměťová jednotka Xboxu? Potom při zachování struktury Content/0000000000000000/.... to taky nebude fungovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz si prevadim dlc pres iso2god tak to hned zkusim a kdyztak napisu jak sem dopadl.

edit: udelal sem to presne podle navodu, prekopiroval a proste to v te hre nevidim, vzdavam to, dekuju za snahu. :)

edit2: nehraje na to roli to ze to chci hrat z externiho disku? neni potreba mit to dlc na origo xbox disku?

tak uz sem na to prisel! VSE bylo nastaveno dobre, jen me napadlo to presunout na origo Xbox Disk a uz to funguje.. z externiho dlc nefunguje. díky všem za pomoc a rady

tady je důkaz ;) i když možná to, co napsal drak3, by možná taky fungovalo, ale bude potřeba to vyzkoušet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj koupil jsem externí disk WD 500gb a chtěl bychy ho místo oorigo xbox hardisku 320gb.. přes jaký program naformátuji ten typ FATX ? přes xbox ? ( četl jsem , že si xbox zebere jen 16 GB ) jde mi o to aby tam fungovaly i ty DLC ;). někde tu je jak předělat neorigo HDD na xbox - to by fungovalo? Díky

edit. tento http://pevne-disky.heureka.cz/western-digital-elements-portable-se-500gb-wdbpck5000abk-eesn/

Upraveno uživatelem R0bin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a sakra :O .. já myslel , že ho připojím jako flešku a bude to fungovat .. Fleška tak funguje , tak sem myslel , že to je nastejno.. hmmm tak to je nemilé

Edit: tak jsem ho zformátoval v xboxu , ve FSD ho vidím ale hry na něm nevidím.. USB0:/Content/16x0/ jak to mám udělat aby viděl ty hry ? Díky možná to tu někde je , tak jdu hledat, ale kdyby byl někdo rychlejší :)

Upraveno uživatelem R0bin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu