Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s HW


Sabii

Otázka

Ahoj, prosím o radu...včera mi na mém RGH Jasperovi z ničehonic spadla celá hra a vypla xbox. Když jsem se koukla, moc teplý nebyl ;) pak jsem to zapla znovu, stejnou hru (PES12) a opět to spadlo ;) nicméně, když jsem před tím hrála třeba Skyrim, tak to jelo v pohodě, jen se to v jednom místě sekalo (ostatně jako většinou). Co myslíte, že to může být? Podle informací Jasper netrpí na RROD, ale měl už ho někdo? Popřípadě myslíte, že to může být hrou?

Děkuji za odpověď a pomoc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Já jsem na Jasperovi RROD měl (a asi jako i první:D) sice to byly jen transformátory (pokud si to správně pamatuji) a ty se vyměnili a vše už rok běží v pohodě. Pokud ti to dělá jen u PSA tak to může být hrou. Prostě dokud ti nebudou svítit 3 červená světla tak jsi zatím v pohodě a v podstatě ti si nikdo neřekne jestli je to předzvěst RRODu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu