Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nejlepsi program na prevod videi do MP4


azumaninja

Otázka

Recommended Posts

  • 0
no jo xvid4psp...ale co má člověk dělat když nevlastní origo windous....vono to přece chce nějakej tem Framework...nebo tak nějak,ale to bez origo windous nedám ne???....babo rad....sorry za chyby trocu piva :-)
Ten si normalne stahnes a nainstalujes, genuine to tusim vubec neresi. Alespon mne to proslo naprosto bez problemu. Jestli myslis MS .NET Framework 3.0 apod.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já používám Total video convertor je tam sice rozlišení 320x240 ale to mě vubec nevadí kvalita jeto dobrá není natom nic složitýho a hlavně to převadí strašně moc formátů do dalších mega moc formátů takže tam rovnou převádím aji videjka z youtube atd. no a na filmy rovnou z DVD požívám DVDFab platinum etam taky volba rovnou do psp formátu ale převáděl sem si zatím jenom jedno dvd a zdá se mě že se tam nějak moc zhlubšili basy nevím musím skusit převest další

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

^^ pomaly? to zalezi na tom jak si to nastavis, ja jsem tedka konvertoval film s rychlosti 4fps/s :) protoze jsem nastavil PRESET - extreme a bitrate na 1500 :P :)

jak rika tekk, xvid4psp je na tohle nejlepsi, halda spešl nastaveni jak pro zacatecniky tak pokrocile...doporucuji ti nejnovejsi verzi xvid4psp 5.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu