Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Psp 3004 fw 6.20 na vyšší verzi


stancik

Recommended Posts

Ježišmarja, to je s prominutím blbec, protože flashnutím se záruka absolutně neztrácí, jim je to v servisu u PSP úplně jedno (sám to mám vyzkoušené, dával jsem reklamovat flashnuté PSP a v pohodě mi ho vyměnili za nové), navíc dnes, když už je PSP zastaralé a už se téměř neprodává, tak na to už tuplem nehledí. Navíc tento flash se neinstaluje napevno do flash0 paměti, ale pouze do RAM paměti, která se po restartu PSP smaže, takže pouhým restartem PSP se toho CFW dá zbavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježišmarja, to je s prominutím blbec, protože flashnutím se záruka absolutně neztrácí, jim je to v servisu u PSP úplně jedno (sám to mám vyzkoušené, dával jsem reklamovat flashnuté PSP a v pohodě mi ho vyměnili za nové), navíc dnes, když už je PSP zastaralé a už se téměř neprodává, tak na to už tuplem nehledí. Navíc tento flash se neinstaluje napevno do flash0 paměti, ale pouze do RAM paměti, která se po restartu PSP smaže, takže pouhým restartem PSP se toho CFW dá zbavit.

Bohužel s flashnutým přístrojem hrozí neuznání záruky vždy, tak to prostě je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to POZOR měl jsi to napsat takhle: s flashnutým přístrojem HROZILO neuznání záruky, protože kdysi se to instalovalo napevno do flash0 paměti místo původního firmwaru. Jak už jsem psal, tak dnes už tomu tak není, flash se neinstaluje napevno, instaluje se poze do RAMek, které se po restartu SMAŽOU, takže po flashi tam vůbec nic nezbude. Navíc, jak už jsem psal a jak ti to tu píší všichni, u PSP se to už vůbec neřeší a ani se to nikdy moc neřešilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu