Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

rychlost stahování her


rostiq007

Otázka

Zdravím, trápí mě problém proč se mi stahujou hry na x360 (torrenty přes bitlord) tak příšerně pomalu - cca 20kb/s. A to třeba od 90 klientů. Když jsem si dříve stahoval hry na ps2 tak nebyl u nich problém aspoň 200-250kb/s. Mám 2mb net bez omezení a např. programy stahuju normal 200kb/s. Pravděpodobně to bude problém samotného bitlordu ale kdyby mi někdo poradil bdu moc rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zkus zkomtrolovat kolik mas povoleno na downloadu a pak jedine hodit bitlord do defaultniho nastaveni nebo ho i preinstalovat, ale podle meho to bude torrentem. Ja pouzivam Azureus a taky se mi nekdy stava, ze neco mi taha max 70kb/s a vic ani tukec a kdyz pustim neco jineho, tak neni problem 600 nebo 700 kb/s a i vejs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Problém je v nesprávném klientu nebo v samotném torrentu.Ale ruku na srdce-z torrentu apod.P2P sítí dnes stahují už jen nováčci a amatéři.Není nad priv. FTPčka apod.

No to sice jo, ale kazdej nema pristup na privatni FTP a pak si stejne musis paltit nejakej clenskej prispevek, aby jsi se tam dostal. To uz se mi zda jednodusi torrent nebo RS. A pokud mas nejaky neplaceny privatni FTP, tak sem neco hod at se juknem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No to sice jo, ale kazdej nema pristup na privatni FTP a pak si stejne musis paltit nejakej clenskej prispevek, aby jsi se tam dostal. To uz se mi zda jednodusi torrent nebo RS. A pokud mas nejaky neplaceny privatni FTP, tak sem neco hod at se juknem ;)

presne tak... neni problem si zridit vlastni FTP server, ale komu by se chtelo to davat do housingu a z domovni lajny se to neda utahnout..

(navic pokud nemas zrovna rychlej net, je zbytecne shanet private FTP, bohate staceji ty privatni torrenty nebo premium na rapidu apod..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
presne tak... neni problem si zridit vlastni FTP server, ale komu by se chtelo to davat do housingu a z domovni lajny se to neda utahnout..

(navic pokud nemas zrovna rychlej net, je zbytecne shanet private FTP, bohate staceji ty privatni torrenty nebo premium na rapidu apod..)

Pokud bys neco takoveho hostoval z domovni linky, ve finale by se ti to mohlo nepekne prodrazit.

A Romane, ja bych rad vystoupil z rad novacku, ale zel bohu, ze slova privatni vyplyva, ze je tak trochu soukrome a tam by me asi musel nekdo pozvat, ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud bys neco takoveho hostoval z domovni linky, ve finale by se ti to mohlo nepekne prodrazit.

A Romane, ja bych rad vystoupil z rad novacku, ale zel bohu, ze slova privatni vyplyva, ze je tak trochu soukrome a tam by me asi musel nekdo pozvat, ze?

nn, sam doma mam privatni FTP, ale nejde online neustale, jen v urcite hodiny a je pro mensi data, rozhodne ne pro ISO hry apod.. navic diky tomu, ze login ma jen uzka skupina lidi, se kteryma se osobne znam, neni duvod se bat nejakeho trestniho stihani, tim padem prodrazeni.. jestli myslis energii.. zere to pomalu stejne jak nejaka hifi-vez, proste se v tom jen toci 3,5" HDD.. Je to opravdu jen HW SMB/FTP server.. neni to cely PC se zakladkou apod.. Navic, jak uz jsem rikal, nebeha mi online porad..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu