Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

monster hunter ultimate 3DS


brbla

Recommended Posts

No rozhodne to neni jak ostatni rpg, bud te to bude bavit strasne moc a nebo to uplne zavrhnes :). Takze demo neni spatnej napad na vyzkouseni, nebo kdyz si sezenes nejakou starsi verzi, treba monster hunter freedom unite.

S tou kartou nevim, ale nova sd karta stoji 150 kc, takze bych v tom nevidel takovej problem :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delam tedka lvl ***** ve vesnici, zrovna sem udelal tu ancient masku a otevrel si rathalose, toho ted farmim abych mel material na fire katanu :)

Jinak docela sem cumel kdyz sem zabijel Qurupeca a najednou slysim zarvani a nalitnul na me rathian :D.

Co ty brblo ? nerikej ze uz si davas Dire Malise :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Jak moc je ta hra repetitivni? Tzn. stale stejne/podobne mise neustale dokola, porad stejna prostredi, level grindy, mlaceni 1000 stejnych priserek k dostani jednoho predmetu apod. Uz jsem asi vyrostl ze schopnosti delat 10 hodin dokola to same, jen abych ziskal +5 levelu a novou helmu po vzoru starych jRPG. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus, Je tu urcitej nadech grindeni jak uz to tak bejva u asijskejch her ale neni to tak hrozny jako treba L2. Dost dlouho to ani moc nepocejtis spis az u end gamovejch materialu, ktery maj 3% na drop a tak podobne. Na druhou stranu si myslim ze cca 100 hodin hratelnosti s ruznorodym contentem to ma a to je na jakoukoliv hru pokud se nejedna o mmo super. Prostredi az tak rozdilny nebude, ale je tu hodne monster ktery maj svoje unikatni pohyby a na kazdou je potreba znat jinou taktiku, kterou casem pri boji nastudujes a to me prijde taky jako dost zabavna slozka. MH je dost sva hra a urcite ne pro kazdyho, vetsinou te to bud totalne chytne a nebo to zatratis. Doporucuju vyzkouset jestli mas tu moznost. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc. :)

Z recenzi me to docela zaujalo, ale uprimne uz nemam ochotu grindovat (a to jsem 15 let paril v kuse jRPG) a ani na to nemam cas, takze je to pro me dulezite. :) Pokud tam toho ale neni moc a neni to repetitivni, tak to zni dobre. Jen nenavidim MMORPG. Vyzkousel bych to samozrejme rad, ale v CR je to celkem vzacne. :/ Ani se to neda levne koupit bazarove, abych to kdyztak za stejnou cenu prodal, tak nevim, no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 1 month later...

btw pokud se vam nekomu chce, a ste z brna a okoli, tak se stavte zaparit :) muzem nekde v hospode, ci u me na baraku :) muzu pomoct klidne, pokud neco solo nedavate. mam tusim nakej ten Grank level, tusim 8* guild questy dokoncuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,nemate nejakej dobrej odkaz,kde by tuto hru dobre popsali uplnymu zacatecnikovi?

nejaky tipy a rady...neco uz sem precetl,ale porad mi pripadne,ze vubec netusim...

moc diky a prosim neodkazujte me na strejdu gýgla,tam patram a ctu...jde mi spis o vase zkusenosti o ktere se radi podelite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Pokud jste nezaregistrovali, tak aktualne je na Monster Hunter 3 Ultimate na eShopu 40% sleva.

Premyslim, zda do toho po vyplate jit ci ne (i kdyz se priznam, mam radsi krabickove verze). Aktualne mam jeste spoustu veci k dohrani, tak nevim. A pak si taky brousim zuby na Bravely Default a Animal Crossing: New Leaf.

Moje otazka je tedy, je to tak dobre, aby bylo zahodno to koupit do foroty? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,nemate nejakej dobrej odkaz,kde by tuto hru dobre popsali uplnymu zacatecnikovi?

nejaky tipy a rady...neco uz sem precetl,ale porad mi pripadne,ze vubec netusim...

moc diky a prosim neodkazujte me na strejdu gýgla,tam patram a ctu...jde mi spis o vase zkusenosti o ktere se radi podelite

http://angryplayer.blogspot.cz/2013/04/monster-hunter-3-ultimate-pruvodce-pro.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. věc circle pad je tak fajn, že si hraní MH3U bez něj ani nedokážu představit

2. taková otázka pro zkušené-už všichni víme, že MH3U nefunguje jako online multiplayer a pokud ano tak pouze jako join na wii u -ALE- tady nastává otázka pro vás- je možné aby se dalo přes emulátor wii u s MH3U a nějakém dostažení toho patchového toolu pro online multiplayer nasimulovat wii u host pro tuto heu v pc?????????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu