Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prosím o radu (nefunkční XBOX)


franzkafka

Recommended Posts

Nahrál jsem do XBOXu Call of Duty MW 2 a 3 do správné složky. Jednu hru jsem na zkoušku spustil. Vše O.K. Následně jsem se chtěl vrátit do Free Style a zůstala černá obrazovka. Konzoli jsem vypnul. Když teď konzoli zapnu nemůžu se dostat do menu konzole. Po zapnutí XBOXu se objeví logo XBOX na bílé obrazovce, proběhne animace a konec. Nic se neděje. Vidím jen bílou obrazovku a to logo. Free Style nenaběhne. Co s tím ?

Upraveno uživatelem franzkafka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak kdyby se to někomu stalo tak zde je návod :

1.Stáhnout http://www.homebrew-connection.org/files/xbox/dashboards/F3/dl_F3Installer-LIVE.rar

2.Rozbalit a sožku F30000F3 překopírovat na XBOX360 do /Content/0000000000000000/

3.Postupovat podle níže uvedeného video-návodu /akorát zatrhněte i položky Remove Existing install a Install and Configure DashLaunch/. Po instalaci Vám to dokonce nabídne update DashLaunch pokuď je k dispozici novější verze než máte.

Video-návod :

! Upraveno uživatelem franzkafka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu