Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry se nezobrazují v game library


Bobek88

Recommended Posts

Zdravím.. Mám takový kosmetický problém. Mám RGH s FSD 3.0. Externí HDD jsem si naformátoval na FAT 32, překonvertoval jsem si nějaký ty hry přes Iso2God a vložil je tam (Do sl. games). V Xboxu jsem si načetl HDD, nastavil jsem si cestu v manage game paths, ale hry se mi nezobrazí v game library. Spustit se dají pouze v freestyle file manageru. Nastavoval jsem vše podle

Kdyby jste měl někdo nějaký rady a tipy, budu vděčný, díky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Zdar,

u bratra mi to zrovna včera dělalo také.Menil jsem dock na hdd za new. Hry scan najde ale nenačetli se.Jako bonus to nenašlo ani profil .....chovalo se to divně.Hdd FSD3 viděl ale při tvorbě profilu topsalo že není připojen disk.Přitom na starém dockHDD to jelo normálně.Zkoušel jsem všchny usb a nic.Takjsem udělal na pc zálohu her,profilu (který se mi v horizon normálně ukázal)...vlastně všeho co jsem chtěl,disk v xboxu znovu naformátoval,zálohu přehrál a pak už to profil našlo..ale hry pořád nic.

Pomohlo mi až, přepsat složku s hrama.Měl jsem složku XBOX360 GAMES a tak jsem to nechal jen na GAMES,nastavil cestu a vše jede jak má.

Třeba to pomůže.

Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu