Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone: Shadow Fall


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chtěl bych poprosit o radu: v misi Shadow myslím, tam jak se má položit výbušniny nakonec a když odlétám vše vybuchuje,

socha padá, tak bych měl dostat trofej a následně začít by měla další mise (podle videí z YT).

K tomu však u mě nedojde, dál se nedostanu, na konci cutscény padám jakoby dolů načež screen zbělá a hra se zasekne :roll:

Je to chyba hry nebo v čem je problém? hru mám sotva týden, těšil jsem se a teď takový zásek..

Pomůže smazání hry-save a začít znova? Nebo hru reklamovat? Pomohl by nějaký příští patch?...

Kdo by mi dokázal jakkoli poradit budu moc rád, díky..

Upraveno uživatelem Matteo76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tohle se mi taky stalo, restartuj tu misi a doprovazej tve spojence pomalu tím bunkrem postupně až na střechu, kde budeš bojovat. Pak přiletí nepřátelské drony a dostaneš nový cíl mise nasednout do toho letadla, kterým odletíš. Mi tohle pomohlo, snad jsem pomohl. Napiš jak jsi dopadl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tohle se mi taky stalo, restartuj tu misi a doprovazej tve spojence pomalu tím bunkrem postupně až na střechu, kde budeš bojovat. Pak přiletí nepřátelské drony a dostaneš nový cíl mise nasednout do toho letadla, kterým odletíš. Mi tohle pomohlo, snad jsem pomohl. Napiš jak jsi dopadl.

Ahoj, děkuju za radu, nevím sice jestli jsem zkoušel úplný restart mise, zkoušel jsem různé věci, ale nic nepomáhalo...

Včera se mi ale začal automaticky stahovat nový update pro KZ (jako na zavolanou) a ejhle najednou jsem se v pohodě

dostal přes cuscénu do další mise ...chválabohu ;)

Upraveno uživatelem Matteo76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím... lidi mám takový problém. Úkol zničení kanónů pomocí C4... když odlétám z té základny lodí, tak po chvilce z té lodi začnu padat do prázdna a pak se hra sekne, nevíte co s tím?? Zkoušel sem vypnout PS, ale nic... prostě po každé jak z tama odlétám, kolem té padající sochy, tak na chvilku zhasne obraz jako by mělo něco přijít a potom vypadnu z lodě a padám do prázdna kde to zamrzne. Dík za rady...

Upraveno uživatelem Djangocz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu