Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driveclub


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Snad nějaký budoucí update, stejně není žádný pořádný simulátor. Driving Force GT pro PS3 je super. Měl jsem ho na GT5, ale zjistil jsem, že nejsem takový simulátorový fanda, tak jsem ho zase prodal. DriveClub bude určitě na gamepadu skvěle hratelný. Stejně se ale těším na Project Cars, snad i on bude hratelný na gamepadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se tu někdo bavil o tom volantu thrustmaster t80.....měl jsem ho hodinu.....pak jsem ho šel vrátit do ew :P hroznej shi*

Jj vypada tak, ale zatim je to jediny volant pro ps4, kdyz nepocitam ty za 12 litru jmenovite t300 a t500....mno snad bude podpora tech logitechu, uz se sepisuje nejaka petice tak uvidime jak to dopadne......co se tyce project cars, je to dost podobne shift 2 co se tyce hratelnosti, hral jsem to na pc v bete a libilo se mi to,ale na gamepad to asi nebude moc dobre hratelne, nerikam ze to nejde hrat,ale volantu se nic nevyrovna, pokud si vypnes vsechny assistenty tak si troufam rict ze na gamepad bude dost nepohodlny na hrani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to prej nepsaný pravidlo s tema penezma....je to prý na obchodu jak se zachovají v danou chvíli

no pokud vím tak je to daný zákonem že je 14 dní na vrácení bez udání duvodu,samozřjemě musí být v puvodním obalu a nepoškozen.Pokud něco z tohoto chybí, tak si můžou náhradu odečíst z vrácených peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to platí pro e-shopy.. Pokud kupuješ něco v kamenný prodejně záleží na nich, jak to mají nastavený... někde třeba jen vymění za jiné zboží.. Ale, z pohledu zákona pokud je zboží funkční a bez vady nemusí ti to ani vyměnit. Ale to je asi hodně ojedinělé, většinou se snaží vyřešit tak aby byl zákazník spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu