Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driveclub


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Snad nějaký budoucí update, stejně není žádný pořádný simulátor. Driving Force GT pro PS3 je super. Měl jsem ho na GT5, ale zjistil jsem, že nejsem takový simulátorový fanda, tak jsem ho zase prodal. DriveClub bude určitě na gamepadu skvěle hratelný. Stejně se ale těším na Project Cars, snad i on bude hratelný na gamepadu.

[h=1]Logitech Driving Force GT by mal ist aj na PS4...[/h]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peto.vac: tezko rict, kde je pravda, ale na netu jsem cetl ze volanty od logitechu nebudou podporovany, oficialni volanty, ktere jsou potvrzene ze je ps4 podporuje jsou volanty od thursmasteru ( t80,t100,t300 a t500 ) sam mam logitech g27, takze toto tema docela sleduju a taky jsem si vsiml u tohoto volantu ze se uvadi kompatibilitu s ps4 ale kdyz zagooglis zjistis ze to "zatim" neni pravda, mozna casem, ale urcite ne hned s prichodem driveclubu a project cars. budu jen rad kdyz volanty od logitechu budou kompatibilni ale to ukaze az cas....zatim bych tedy s koupi logitechu GT rozhodne pockal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peto.vac: tezko rict, kde je pravda, ale na netu jsem cetl ze volanty od logitechu nebudou podporovany, oficialni volanty, ktere jsou potvrzene ze je ps4 podporuje jsou volanty od thursmasteru ( t80,t100,t300 a t500 ) sam mam logitech g27, takze toto tema docela sleduju a taky jsem si vsiml u tohoto volantu ze se uvadi kompatibilitu s ps4 ale kdyz zagooglis zjistis ze to "zatim" neni pravda, mozna casem, ale urcite ne hned s prichodem driveclubu a project cars. budu jen rad kdyz volanty od logitechu budou kompatibilni ale to ukaze az cas....zatim bych tedy s koupi logitechu GT rozhodne pockal....

Neviem na kolko je to doverihodne:

http://www.simdriving.net/news/all-ps3-compatible-wheels-to-work-on-ps4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu