Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driveclub


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Zdar lidi chci se zeptat koupil jsem si dnes na storu ve velikonoční akci driveclub+season pass za nějakých suprových 269kč když se mi stáhlo celých 29gb a píše to že mám aktuální upload to znamená že dosud všechny ty DLC (season pass) už ve hře mám??? Nikdy jsem tu hru pořádně nehrál tak se jen ptám dopředu protože nevím jestli se něco stahuje nějak zvlášť na co mám nárok. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Zdravím,  má smysl Driveclub kupovat, zkoušel jsem si v jednom elektru demoverzi, první auto na výběr byl nějaký Fiat, celkem mě oslovil, řízení a jízdní model bez problémů, pak jsem jel s Ferrari a to byla hrůza, naprosto řízení neodpovídalo realitě, bylo to na silnici skoro jako papír, necítil jsem žádnou váhu ani dynamiku, k téhle hře vyšlo spoustu oprav a updatů, pozměnili, nebo vylepšily trochu i jízdní model u těch nejrychlejších aut ?

Víc jsem toho zahrát nestihl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite to ma smysl kupovat, vzhledem k tomu, ze ve hre zadny fiat neni, tak nevim s cim si jezdil :D. Je to cista arkada, tak od toho nemuzes ocekavat simulaci  na to jsou jine hry. Podle me je jizdni model super a nemam s nim zadny problem. Lepsi arkadu si na psku nezahrajes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Tak po měsíci, kdy se mi hra začala celkem líbit, jsem s hrůzou zjistil, že abych mohl dohrát režim Tour, což je hlavní režim hry tak si musím dokoupit  další většinovou polovinu nabídky, to jsem teda ještě neviděl, kdy za hru jež koupím za 500kč budu muset doplácet další peníze.

To se mi těch 19gb stahovalo jenom proto aby mi hra oznámila, že tu hru nemůžu dohrát do konce bez zaplacení ?

A teď mi poraďte jestli mi tedy stačí dokoupit season pass a odemkne se mi všechen placený obsah v Tour, (motorky nepotřebuju), nebo musím koupit závody jednotlivě což by vyšlo dráž než celá hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Tak dnes jsem koupil season pass ve slevě s tím, že si zahraju většinu placených závodů obsažených ve hře, kterou jsem před 14 dny dohrál, tedy závody které šly v základní hře hře hrát a poté hru odinstaloval abych ji dnes kvůli season passu opět nainstaloval a stáhl update, jsem s překvapením zjistil, že ačkoli se mi odemkla většina placeného obsahu, tak mi zmizelo asi 85% všech splněných závodů.

U první tour, která je ze všech nejdelší a měl jsem splněno 225 ze 246 hvězd, mi teď hra ukazuje 46 hvězd z 246, dál je to podobné, toury, u kterých jsem si jist, že jsem je kompletně odjel, mám většinou dokončené 2, nebo 3 závody z celkových 15-ti.

Takže čím to může být,  tohle se mi nikdy u žádné hry nestalo, že by se smazala většina odjetých závodů, stará generace konzolí na tom byla líp, je to nějaký bug, nebo si hra špatně přepočítala po zakoupení season passu, které závody dál můžu hrát ? Nebo je to tím ,že se mi stahoval znovu update ? Se savy jsem nic nedělal.

Je nějaká šance to obnovit ? Hru jsem zkoušel spustit znovu, ale se stejným výsledkem, nebo jsem si měl raději vybrat offline verzi hry bez updatu ?

Mj,, herní profil mi ukazuje level 33, který jsem měl i předtím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu