Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driveclub


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Mi se hra celkem líbí, ale na můj vkus jsou cesty zbytečně moc úzké, chybí mi zkratky a nenarazil jsem na nějaký tuning aut. Jízdní model mi celkem vyhovuje. Takhle nějak bych si dokázal představit Need For Speed III/IV remake, ale i tak si troufám tvrdit, že tratě měly promakanější v té době, než co je v DC. Chvíli jsem měl nuance pořídit plnou, ale nakonec už jen kvůli absenci splitscreenu to nechci.

Grafika je parádní, ale nechápu ty ošklivé částicové efekty, které jdou od kol, jako by tam nepatřily a trochu mě mrzí, že je efekt mokré kamery v 3rd pohledu přepálený a skoro nic nejde vidět.

Hra by měla dostat minimálně pokračování, jakožto druhou šanci pro tvůrce téhle polovičatosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Hraje ještě někdo? Shání někdo lidi do klubu? (Vidím příspěvek o kousek výše, ale je už starý více než měsíc)

Když nepočítám krátkou zkoušku přes PS4 Share Play, jsem si zahrál Driveclub poprvé až včera a asi brzo updatuju na plnou verzi, zatím mě to celkem baví a láká. Uvidíme co dál. Jo s nevíte někdo, jestli se někde nějak dá filtrovat leaderboard jako v jiných hrách? (třeba jen lidi z evropy nebo jen lidi z čr, prostě nastavit různé filtry). Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau lidi. Prosím nechce se mi pročítat 1200 příspěvků tady na fóru, tak bych se chtěl jen zeptat jestli by mi někdo ve zkratce nezaujatě řekl něco o téhle hře. Hraju převážně (90%) v singlu a jde mi hlavně o grafiku a hafo tratí a aut. Je to pro singlplayera dobrá volba nebo je lepší sehnat něco jinýho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu