Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Jestli vylepsil graafiku na ps4 tak jak predtim gta v vylepsilo grafiku trosicku a pridal neco navic

Nějak nechápu, proč by měli vylepšovat grafiku? Navíc v GTA V se grafika nijak nezlepšovala. Při jednom patchi se rozhodilo nastavení a povypínalo to efekty, který byly opravený v pozdějším patchi. Ale jinak grafika je pořád stejná.

Upraveno uživatelem SmOukycze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Levelujete tady někdo kuši a šipky?Vím,že ta zbraň není primární,ale chtěl bych do toho pár bodíku narvat-máte s tím někdo zkušenost?

Pod vodu vyborna vec :-) jinak do toho body necpu jen prvni tri.

Jen nemuzu nikde narazit na peri na vyrobu sipek :-(

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na začátku level 6. Peníze minimální, tak se chci zbavit hromady předmětů pro alchymii. Vyplatí se to nebo jste si to ponechávali. Případně co jste ze začátku prodávali?

Ja co nasbiram tak si od kazdy veci nechavam cca 6 kusu a zbytek prodavam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máte propady fps, tak reklamace hry, popřípadě konzole, protože normalní to neni, když mam nahráno 1 den 23 hodin a zatim ani jeden propad fps. Jediny co se mi stalo byl 1x crash do menu konzole.

Jinak nějakej bug s Klepnou, ze letala ve vzduchu a taky nesla zavolat, tak jsem neresil a kdyz jsem umrel, tak uz zase privolat sla :D..

BTW: Jsem deb*l já nebo Klepna, protoze se ovlada priserne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to pojede bych rekl vsem stejne, akorat to mozna trosku zaskube a uz se z toho dela humbuk jak je to nehratelne a pada to na 20 fps. Nejak by me zajmalo, jak to ten clovek pozna na ps4, ze to spadlo zrovna na 20 fps :-D. To bych rad byl u te reklamace jak to bude vysvetlovat :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo o nějaké truhle, kam by se daly uložit nějaké věci? Začíná se mi hromadit dost věcí, kterých se nechci zbavovat a inventář bude za chvílí pěkný bordel :D Větší brašny zatím nikde nemužu najít, všude kde jsem u obchodníka na brašnu narazil, tak to byla pokaždé jen ta co přidá 30 kg.

Jinak kdyby někoho zajímal další díl mého lets playe, tak tentokrát boss fight s Nithralem a mini boss fight s chrličem a golemem. (obtížnost 3/4):

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me teda nepřišlo ze by patch něco změnil... Nevidím ani jednu změnu... A hra pod 30 mě osobně padá dost často... Ale hrát se to dá protože to je strašně zábavná hra:-D a bedna na věci není,jen větší brasny na koně :-) max uneses 160 ale i to je šílené malo... Tady všechny sety a zbraně neposbiram :-( :-( a dneska jsem.se chtěl podívat kolik mám.nahráno a mám tam.hodinu a pul ale přitom to musí byt pres 30h ... Tak nevím co to je... Naposledy jsem se koukal když tam bylo 20h...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu