Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Me teda nepřišlo ze by patch něco změnil... Nevidím ani jednu změnu... A hra pod 30 mě osobně padá dost často... Ale hrát se to dá protože to je strašně zábavná hra:-D a bedna na věci není,jen větší brasny na koně :-) max uneses 160 ale i to je šílené malo... Tady všechny sety a zbraně neposbiram :-( :-( a dneska jsem.se chtěl podívat kolik mám.nahráno a mám tam.hodinu a pul ale přitom to musí byt pres 30h ... Tak nevím co to je... Naposledy jsem se koukal když tam bylo 20h...

Ono kdyz ti to prejde pres 24h, tak se ti to da vedle do jako Dnů: 1, Hodin: X, Minut: XX, sekund: XX. Neprehlidl jsi se spis jen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SmOukycze: Pořádné propady. Jsem na tom stejně. Jestli někdo tvrdí, že mu to jede fakt bez poklesů, tak je buď zvyklý celý život takhle hrát a nepřijde mu to, a nebo má prostě PS4 s jedním jádrem a 4 Gb paměti navíc, jinak si to nedovedu vysvětlit :)

A jak tu někdo psal o tom plavání, tak s tím souhlasím, takhle ♥♥♥♥♥ně jsem to zatím v žádne hře neviděl. Buď to do hry neměli vůbec dávat a nebo to překopat, protože opravdu to potápění to je někdy o nervy.

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec hele je v novigradu nakej zbrojar na krom hattoriho? Jeste nemám vlk na ten úkol a zatím jsem potkal jen nuly mecare

Jo je tam kovar/tovarys i zbroj/tovarys ... u trhu, jak se prodavaji ryby. Na mape to je videt az si pobliz... nevim proc to mizi asi nejaky bug (co se mapy tyka).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V bažinách (nebo v Blatech či jak se to ve hře jmenuje, tam kolem lokace jak jsou ježibaby) se to prostě seká každému a propady tam jsou někdy naprosto šílené. Řeší se to dost všude i na zahraničních fórech. Takže, ti co tvrdí, že propady nemají za A) ještě do bažin nedošli, za B) díky nějakému bugu tam nenarazili na skupinu nepřátel, nebo za C) mají zázračnou konzoli...nechápu jak s takovými propady můžou vůbec nějakou hru vydat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zazracna konzole to bude asi day one edition by Japan, ktera nehuci neprotestuje a pracuje jak ma.

Docela by me zajimal nazor hrace,ktery si koupil digital version, kdy hra jede primo z hdd,jestli tam ma takove skubani.

Jinak vetsina z vas asi zapomnela,jake mela porodni bolesti hra TES:Skyrim a z pametniku Gothic 3. Ta hra byla po vydani prakticky nehratelna (skyrim dotek vody = tvrdy restart konzole, gothic brutalni prasata, co vas zabila ihned na potkani, brutalni loadingy)

Co jsem se dival,tak uz hodne lidi na svete Witcher 3 dokoncila na ps4,takze hrali a nebreceli na obcas padaji fps. Myslim,ze do doby nez vyjdou dlc,tak bude hra v naprostem v poradku.

Ja osobne jsem si pri rozhodovani mezi ps4 a pc vybral pc a to z duvodu grafiky a taky,ze je pc verze je primarni pro CD project. Je to dost videt,ze patche jsou ihned a pokud mate dobrou pamet a grafiku,tak vam fps nepada. Ona vlastne nemuze protoze je tam specialni options a to locked fps 30-60fps.

Takze hrajte, hodne ukladejte (nejdulezitejsi rada pri hrani tak velkeho rpg) a nestezujte si. Bude lip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem v té lokaci byl a žádné propady FPS jsem tam tedy nepozoroval.

Jestli to ale nebude tím, že tam mám SSHD 1TB + digitální verze hry.

Jediné místo kde se mi to škube je při prohlížení mapy a posouvání se po ní.

Konzole kupována 06/2014.

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohled 4hráčů od nás z vysočiny

Já - odehráno kolem 50hod, žádné velké propady fps, pád hry 0, bug 0, maximální spokojenost (ps4 digitální verze) Konzole kupována 10/2014

Brácha - odehráno 75hod, (dohráno) propady fps velice málo (100%hratelné) pád hry 0, bug 0, Super hra (ps4 CD verze) Konzole kupována 08/2014

Kámoš 1 - odehráno 25hod, propady žádné, pád hry 1, bug 0, Neni moc času na hraní ale spokojenost (ps4 digitalní verze) Konzole kupována 12/2014

Kámoš 2 - odehráno 30hod, propady žádné, pád hry 2, bug 1, Grafika, Hratelnost 1* (PC verze digital)

Upraveno uživatelem RakovinaRohu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak hlavne muj nazor jak uz to psal nekdo vejs, tak ty propady jsou u vsech a jak psal bud to nepoznaji nebo a nebo to neresi, ale vadna konzole neni.

Co dalsi hry ktere hrajes skubou se ti, sekaji se a ne jen tobe co ostatni co hrajou neco jineho krom Zaklinace?

Takhle obrovska hra jeste za tu dobu na PS4 nebyla neni se cemu divit.

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je tam kovar/tovarys i zbroj/tovarys ... u trhu, jak se prodavaji ryby. Na mape to je videt az si pobliz... nevim proc to mizi asi nejaky bug (co se mapy tyka).

jj ty jsem oba nasel jen sem nenasel mecare klasickyho tak asi musim udelat lvl a pak pomoct hattorimu :D :D jinak zkousel jsem mu pomoct s lvlem 11 a po pul hodine trapeni sem se na to vykaslal :D :D

Upraveno uživatelem Zelvak23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak hlavne muj nazor jak uz to psal nekdo vejs, tak ty propady jsou u vsech a jak psal bud to nepoznaji nebo a nebo to neresi, ale vadna konzole neni.

Co dalsi hry ktere hrajes skubou se ti, sekaji se a ne jen tobe co ostatni co hrajou neco jineho krom Zaklinace?

Takhle obrovska hra jeste za tu dobu na PS4 nebyla neni se cemu divit.

Tohle a GTA... Tam byl podobnej pripad kdy nekterym lidem tam padali fps a nekterym ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to každopádně, že Unity byl asi zmršenější, já ho hrál na PC a problém jsem neměl. Co se týče GTA V, tak jsem to měl podobně jako kolega a to jen v průjezdu křižovatkou, jinak to byla naprostá pohoda a i ty propady byly oproti zaklínači zanedbatelné. Patch 1.04 bude zas řešit i propady, ale nic extra bych nečekal. Hrát se to dá, ale čekal jsem stabilních 30, když už slibovali, že PS4 hry budou na 60 fps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu