Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

ja teda nevim kolik hodin mam odehrano,ale malo to nebude :) kazdopadne,poklesy FPS pocituju taky,ale neni to nic strasnyho a nic co bych potreboval resit.Jednou mi pak Vesemir jel na vzduchu(kun zmizel) a potom se propadl pulkou tela do zeme :)) Klepna se mi parkrat taky bugla.Nejvetsi bug jsem mel asi u vedlejsiho ukolu,kde byla parta banditu a jejich velitel mel u sebe klic kterym se dala otevrit klec s kupcem.Kdyz zustali posledni 3 banditi odbehl sem se vyhealovat a kdyz sem pribehl zpet byli pryc.Takze klic byl taky v cudu.Takze znova :) Pak me teda jeste dost stve jak klepna beha mezi enemakama a mnou :D kolikrat na ni v uskokach kliknu a nasedam....takze jasna smrt,protoze se postava stava neovladatelnou :) jednou se mi jeste stalo ze u cutsceny se tam najednou pripletli topivci pobili npcka a naslapli si do vesnice kde to taky vymlatili :D Kazdopadne pro me hra super a takovejch par blbosti z tak obsahlyho sveta me nejak netreapi :) ale radsi porad sejvuju,hraju na pochod smrti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde najdu přísadu Salnytr na výrobu petardy? Případně z čeho jí vytvořím?

Ja ho koupil u toho Zarikavace kde delas ten quest s KOZOU. Pokud uz mas na male znak alchymisticke kadinky. Tak u nej pokud ne a jeste neni u sebe musis nejdriv udelat quest TRYZNY pak uz by mel byt doma. Jinak jsem to nikde jinde nenase. Mozna nekde v Novigradu bude, ale tam nevim kde. Toto je jistota vcera prave kamos nadaval na to a pak udelal questa mel to tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mně dohání svědomí v lesích jsem pátral po příšeře co níčí armádní povozy a zabijí vojáky a až večer dorazím domů spustím starý save. Máte to tak někdo? Kde najdu předměty na výrobu petard?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové kde najdu ve hře nějaké statistiky ? Dal bych ruku do ohně za to, že při prvotním spuštění jsem někde ve hře narazil na strávený čas, kde sem měl napsáno "Ve hře stráveno xxx hodin". Teď to ale za boha nikde nemůžu najít ://

dej si inventář/charakter... pak stiskni myslím L2 nebo R2 a objeví se ti stats, odehraný čas a další

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát jsem našel tu grifí zbroj tu nejlepší, to farmení na tu zbroj to je hrůza :/

Edit : Tak farma je ok , až na to lvlování :D má někdo nějaký trik jak na rychlejší lvlování ?

Krom plneni ukolu vedlejsich, hlavnich, pokladu a zaklinacskych snad ani nejde. Je tam moznost par procent za lidi a nelidi par xp, ale jinak nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra ten čas letí, už mám nahráno 21 hodin a jsem teprve na 8.lvl a v podstatě pořád na začátku hry. Tohle bude fakt super zážitek na dost dlouho. Jo a nevíte náhodou někdo (zkuste bez spoileru) - ve Velenu jsem v jižní části přeplaval lodkou na menší ostrůvek, kde je opuštěná věž, kde straší, našel jsem tam laboratoř, kde nějaký mág dělal pokusy na lidech a bylo tam ve vzduchu několik takových zelených zářících věcí, se kterýma by asi něco mělo jít dělat, u jednoho z nich se mi i na mapce ukázalo "místo kde straší" ale nic jsem s tím nedokázal udělat, neví někdo?

Jinak další díl lets playe, tentokrát hodně zajímavý sidequest Srdce Divoké o záhadném zmizení ženy lovce z jedné z vesnic.:

Upraveno uživatelem Molda22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě by se líbilo video, kde by někdo došel na tu myší věž, vlezl dovnitř a hned vytahnul pochodeň a pak pomalu chodil po té věži nahoru a dolu a taky se pomalu otáčet na místě. Nevěřím, že to bude plynulé. Když jo, tak se uctivě omluvím :) Ale zase chápu, komu by se s tím chtělo párat :)

P.S. Tak jsem našel video s myší věží, kde to jde krásně vidět jak se to propadá a to nemá v ruce pochodeň a potom nejvíc jak venku bojuje s tou polednicí, či co to je. Ale ono se to těžkoz těch videí posuzuje.Může to být i tak nahrané. Ale co sakra, je to skvělá hra i tak :)

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu