Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Tak se mi včera potvrdilo pravidlo, nedělat úkoly které jsou mimo můj lvl :-( V Novigradu jsem šel na Gwintový turnaj o vysoké sázky. Říkám si, jsou to jen karty to dám. Po úspěšném zápasu nad Sašou, jsem porazil i toho třetího zmetka. Bohužel se mu moje výhra nelíbila tak se rozhodl mi rozbít čumák. Lvl lebka se mi ani na dvacetkrát v pěstním souboji porazit nepodařila :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak má averze vůči vývojářům stoupá. Všechny bugy ok přehlídnu, ale že jsem přestával dostávat zkušenostní body a to za hlavní linii, to už je trošku moc. Dokončil jsem rodinné záležitosti a nic nula bodů. Díval jsem se na video na youtube a má za to být 200. Nahrál jsem pozici zpět, podíval se kolik mám aktuálně a úkol znovu dokončil. Zase nic. A už jak jsem dokončil dámy z lesa jsem nic nedostal, ale přikládal jsem to náhodě. To už je fakt peklo. Na netu jsem se dočetl, že i to se hráčům stalo, že nedostali nic, nebo míň. Doufám, že to tak bude pokračovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Exp je v Zaklínačovi voser jako dalších trilion bugů

To už ale trošku moc. Díval jsem se na jejich fórum a píše to víc lidí. Prý to pokazil ten patch. Takže musím počkat na 1.04. Zkusím ještě další Q a uvidím. ale tohle fakt nasere...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je na prd, že si koupím hru a další půlrok budu čekat, než to bude hra. Bohemia Interactive jak vyšití - ArmA1 se nedala dobré 3 měsíce hrát.

Měli udělat ještě odklad a vydat to na podzim, tohle je fakt veselohra s prvky balady. Boj, kdy mi padá framerate mě nebaví a kvůli toho to jedu na easy (navíc to spíš nehraju, než hraju), páč nemám nervy umírat kvůli technickým nedostatkům. Jsem z toho fakt špatný. Poláci jsou výborní v komunitní komunikaci, tak tohle od nich bolí, vážně moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Darkzur : Máš celou hru v češtině a něčemu nerozumíš? To je snad vtip. Už mám teda taky dohráno a pokračuju dál, ale jak už jsem psal žádnej bug v ůkolu, pád ps4 nebo ani náznak že by hra byla nehratelná sem nezaznamenal. To co tady někteří lidí píšou, tomu se směju. Jasná hra roku! Upraveno uživatelem RakovinaRohu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím chci si koupit hru Zaklínač 3 a u každého eshopu je jiná popiska co hra obsahuje. Můžu se teda spolehnout že když objednám např. tady https://www.mironet.cz/ps4-zaklinac-3-divoky-hon-rpg-cz-titulky-od-18-let-hra-pro-playstation-4+dp225404/#62277949 tak budu mít vše co obsahuje základní verze?? To znamená mapu, soundtrack, tištěného průvodce světem hry a 16DLC?? Díky za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je na prd, že si koupím hru a další půlrok budu čekat, než to bude hra. Bohemia Interactive jak vyšití - ArmA1 se nedala dobré 3 měsíce hrát.

Měli udělat ještě odklad a vydat to na podzim, tohle je fakt veselohra s prvky balady. Boj, kdy mi padá framerate mě nebaví a kvůli toho to jedu na easy (navíc to spíš nehraju, než hraju), páč nemám nervy umírat kvůli technickým nedostatkům. Jsem z toho fakt špatný. Poláci jsou výborní v komunitní komunikaci, tak tohle od nich bolí, vážně moc.

Ty jo co to máte za verze her? Já kupoval na cz store digitální verzi, PSko4 mám přivezené z první vlny z Taiwanu. Nahráno u Zaklínače podle herního času ve hře přes 3 dny - lvl 17. Jako propady framerate mám, ale rozhodně nikdy nic aby se hra začala sekat, nebo byla nehratelná. Pády hry? Hra mi za celou dobu spadla jedinkrát a to když jsem ji vypínal tak hodila chybovou hlášku a spadla. Je jasné, že v takto otevřené hře se bugy najdou, ale nic co by mi dokázalo kazit pocit z tak parádního herního zážitku a příběhu. Jediná věc, která mě štve je velikost fontu ve hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Darkzur : Máš celou hru v češtině a něčemu nerozumíš? To je snad vtip. Už mám teda taky dohráno a pokračuju dál, ale jak už jsem psal žádnej bug v ůkolu, pád ps4 nebo ani náznak že by hra byla nehratelná sem nezaznamenal. To co tady někteří lidí píšou, tomu se směju. Jasná hra roku!

No těch info je tam spousty a zrovna jednu věc sem nenašel tak proto jsem se ptal- proč ? Neco te na tom štve? Od toho to forum tady snad je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne hra ukazuje 2dni 6 hodin herni dobu a mam lvl 4 a pul:) a nekdo ma za tu dobu treba lvl 17:)

Já se zatím moc nerozkoukávám hraju opravdu jen příběhové Q, zaklínačské zakázky apod. žádné moc chození okolo, ono pak když jedeš Q tak ty lvl skáčou hodně rychle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Darkzur : Máš celou hru v češtině a něčemu nerozumíš? To je snad vtip. Už mám teda taky dohráno a pokračuju dál, ale jak už jsem psal žádnej bug v ůkolu, pád ps4 nebo ani náznak že by hra byla nehratelná sem nezaznamenal. To co tady někteří lidí píšou, tomu se směju. Jasná hra roku!

Bože co ty seš za arogantního vola? On se tady normálně slušně zeptal. A to že tobě hra funguje normálně neznamená, že někomu nemůže blbnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rakovina rohu: bud hraješ tak dokonal (asi youtube), nebo vše jen proběhneš a tak nic nezkazíš.. jedu poctivě vše a bug už jsem měl hned v bělosadu, kde jsem splnil úkol ale hra to neví a hlásí mi ho jako nedokončený....furt jsem myslel, že něco dělám špatně, ale nedělám brouzdal jsem na netu a tenhle problém u tohoto úkolu má hodně lidí... takže aspoň bez toho útočení na ostatní..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take uz mam asi 4 bugy. Jeden quest dokonce nedokonceny a vubec nevim proc no nakonec jsem ho nasel takovy maly s kradezi slepic. Tak jsem tam sel quest jsem splnil a postava co ho zadavala se semnou nebavi. Takze uz neni nedokonceny jen nejde dodelat. Pak asi 3 mista, nechteji zesednout+ jedno misto moci, ktere sice na mape je jako ikona, ale v realu vubec ten sutr nestoji. Pak dale jeste pod Vrsni horou dole je naka polednice a nakej typek tam kope krumpacem myslim Duch. Zasvitim na nej lampou a on bohuzel nereaguje nebo nevim co tam delat. V podstate az na ten quest a misto moci ser to pes. Mam projetou krizem krazem mapu a vsechny otazniky. Na to kolik jich tam je clovek malej bug zkousne.

Typek jmenem RakovinaRohu je prece jak on tu pise z Vysociny a tam se rodi po certech skvely lide, kterym vse jde od ruky, iq maji jako Einstein, vse se jim dari, maji lepsi Ps4 konzole kde nepoznaji mirne skubani v lokacich jako jsou Blata, ale i primo mesto Novigrad kdyz prsi. No proste ikona nasi zeme. Az se po druhe narodim chci byt jako ON.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, tak co jsem se dočetl, tak oprava XP bude asi až 1.05 :) Doufám, že už na nic nového nenarazím, abych nemusel čekat na patch 1.10 :) Ale joo už to nebudu řešit, nebo se z toho zblázním. Každopádně platina určitě nebude, protože s těma bugama není šance. Ikdyž to podle mě opraví, tak by člověk musel hrát zase od začátku. Jen člověka trošku naštve, když dělá tak dlouho jeden Q (rodinné záležitosti) a pak na jeho konci místo očekávané odměny nic...skoro jak v životě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu